ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MICHELE BACHMANN

MICHELE BACHMANN Empty MICHELE BACHMANN

Mesaj  Admin Salı Haz. 28, 2011 12:06 am

MICHELE BACHMANN Michel12
http://en.wikipedia.org/wiki/Michele_Bachmann

ABD’de 2012 başkanlık seçimleri öncesi Cumhuriyetçi Parti’de rekabet hızlanırken, Minnesota Milletvekili Michele Bachmann (55) anketlerde yukarı tırmanmaya başladı.
Doğum yeri Iowa’da kampanyasını açıklayan Çay Partisi destekli Bachmann’ın AP-GfK araştırmasına göre Cumhuriyetçi seçmen arasında oy verilebilir olma oranı alma yüzde 41’den yüzde 54’e fırladı.
Cumhuriyetçi aday, daha önce Meclis’teki katı tutumu için sarf ettiği “Benim titanyumdan bir omuriliğim var” sözünü yine tekrarladı. Bachmann’ın Cumhuriyetçi Parti’de yapılacak ön seçimi kazanıp seneye Demokrat Parti adayı Barack Obama’nın rakibi olup olmayacağı, büyük oranda Sarah Palin’in kararına bağlı görülüyor. Anketlerde Cumhuriyetçi Parti içinde yüzde 33 ile şu anda önde gözüken aday, eski Massachusetts Valisi Mitt Romney. Ancak Palin’in “Aday değilim” demesi halinde, halen yüzde 19 seviyesindeki Bachmann’ın desteğini de arttıyor ve Bachmann ile Romney bir anda başa baş oluyor.
MICHELE BACHMANN Michel10
MICHELE BACHMANN Michel13
Katı muhafazakâr

“İnsanların benim hakkımda bildiği, ben ne söylüyorsam yaparım ve ne düşünüyorsam onu söylerim” diyen Bachmann, kendini bir “savaşçı” olarak tanımlıyor. Bütçe açıkları nedeniyle büyük kesintiler yapılmasını savunuyor. Eşcinsel evliliği konusunda Anayasa’da değişiklik yapılıp evliliğin kadın ve erkek arasında olduğunun belirtilmesini istiyor. Ve kalbini 15 yaşında Hazreti İsa’ya açmış, ekonomik ve sosyal konularda katı bir muhafazakâr olduğunu söylüyor.

MICHELE BACHMANN Bachma10MICHELE BACHMANN Bachma11MICHELE BACHMANN Michel10MICHELE BACHMANN Michel11

MICHELE BACHMANN Michel14
MICHELE BACHMANN Pol_0610

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com

- Similar topics