CEP TELEFONUNDA KAMUSAL HİZMET

Aşağa gitmek

CEP TELEFONUNDA KAMUSAL HİZMET Empty CEP TELEFONUNDA KAMUSAL HİZMET

Mesaj  Admin Bir Ptsi Eyl. 04, 2017 2:27 am


1-Dünyanın neresinde olursanız olunuz,112 anahtar numaranızdır. Cebiniz bloke edilmiş olsa dahi,bu numarayı cep telefonunuza girebilirsiniz.Engellenemez...
2-Arabanızı kilitlediniz,anahtarları da içeride kaldı.Veya arabanızın anahtarlarını kaybettiniz,evinizden de uzaktasınız...Cebinizden evinizi arayınız..,cevap veren kişiye,yedek anahtarlarınızı alıp,telefona yaklaştırmasını isteyiniz.Siz de aynı anda cebinizi arabanın kapısına yaklaştırınız..,Kapının açıldığını göreceksiniz..,aynı durum port bagajda da uygulanabilir.
3-Cebinizin şarjı bittiğinde;bilmelisiniz ki tüm cep telefonlarının exstra bir şarj rezervi vardır. *3370# tuşladığınızda kendiliğinden %50 oranında şarj yüklenecektir.Telefonunuzu yeniden şarj ettiğinizde ise kendiliğinden rezervdeki güç de şarj edilmiş olacaktır.
4-Telefon hırsızları telefonunuzu çaldı.Telefon şirketleri ve bunun ticaretini yapanların tümü bu durum karşısında ne yapılacağını bilirler ama bizden saklarlar bildiklerini.Amaç,hırsızı da tüketim ağı içerisinde tutmaktır.Kapitalist ahlak böyledir işte..Hepimize düşen görev de bu ahlaksızlığa karşı savaşmak,onu ve yöntemlerini deşifre etmektir; *#06# tuşlayınız...ekranınızda bir kod ortaya çıkacak.Bu numara telefonunuzun seri numarasıdır ve dünyada tektir.Bu numarayı not ediniz.Telefonunuz çalınırsa,hemen servis sağlayıcınızı arayınız ve seri numaranızı bildiriniz.Telefonunuzu bloke edeceklerdir (sadece hattınızı değil,telefonunuzu da)..,hırsız bu telefonu sim kartı değişikliğinde dahi kullanamayacaktır.Telefon hırsızlarının ve kapitalist şirketlerin ahlaksızlığına karşı bu küçük önlem,belki küçük bir direniş niteliğinde olacaktır.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 5213
Kayıt tarihi : 27/01/08

Kullanıcı profilini gör http://zeka.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz