ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇOCUKLUK AŞKININ YANINDA

ÇOCUKLUK AŞKININ YANINDA Empty ÇOCUKLUK AŞKININ YANINDA

Mesaj  Admin Paz Şub. 24, 2019 12:40 am

ÇOCUKLUK AŞKININ YANINDA ALTINA SIÇAN TALİHSİZ ERGENİN YÜREK YAKAN HİKAYESİ.

Uyarı: Arkadaşlar bu yazıyı metroda,otobüste,işyerinde,kayınbabanızın yanında falan sakın(!) okumayın! Evde yalnızken okuyun yoksa bu
çocuktan daha kötü rezil olursunuz.Şimdi size küçüklük aşkımın yanında nasıl altıma sıçtığımı anlatıcam 😞
Yakın arkadaşlarım bilir.Ben Ballıkuyu da doğdum.Hani şu Kadifekalenin altı,Tepecik'in karşısı.
Mahallede gamzeli,beyaz tenli,dalgalı saçlı tek veledim.Tipim Amerikan filmlerinde uyuşturu satan mahalleye yerleştirilmiş beyaz çocuk gibi
Yaşım 12,13 falan.Pipimin işemek dışında başka bir işe yaradığını yeni yeni öğreniyorum.
Bizim mahalledeki kızlar da ya akrabam,ya da bizle mahallede maç yapıp, forvete ben geçcem amuğa koduum falan diyo 😀
Hiç unutmam okullar kapanmış,Temmuz ortaları gibi,bizim üst mahalleye Yelda diye bi kız geldi. Sapsarı saçlar,yem yeşil gözler.
Bütün mahallenin erkekleri toplaşıp,sevinçten birbirimizi dövelim mi diye kendimizden geçtik.Tebeşirle ring çizip dövüşen oldu
Mahalle maçında Yelda izliyor diye İbo diye bi çocuk, bayramlık takım elbisesinle kalecilik yapmıştı.Babası görüp sopayla dövdü 😀
Saklambaç oynuyoruz, Yelda'yı bulan, herkesi söbeliyo 😀 Yelda nerde,biz orda. Yeldayı söbeledi diye bebeklik arkadaşını döven bile oldu.
Tam bi eve düşen yıldırım sendromu yaşıyoruz mahallenin erkekleri olarak.
Ben salaktayım o aralar.Yelda rüyalarımı süslüyo,Cine 5'te izlediğim bütün erotik filmlerin yıldızı Yelda sanki,öyle bi harmanlık,düşünün 😀
Neyse mahallenin 13 yaş grubu erkeklerinin azmanlığını ve mahalleye gelen sarışın "Ah Ulan Yelda" nın yarattığı etkiyi anlamışsınızdır.
Şimdi gelelim benim durumuma.Evdeyim,hastayım.Ama böyle yatmalı,matmalı değil.Üzerinize afiyet motoru bozmuşum.
Evde tuvalete çadır kurdum,nefes alsam sıçıyorum,allah hiç bi delikanlıyı böyle sınamasın.
Annem mutfakta yemek yapıyor,kapı çaldı,topladım donu koştum açtım, bi baktım Yelda.
Kafamda direk Cine5 filmlerinde komşu kızıyla sevişen kaslı erkek senaryosu canlandı ama işin aslı şu;
Yelda bütün tasolarını Çingen Aykut'a kaybetmiş, gelip tasolarımı tekrar kazanır mısın diye soruyo.
Dedim Yelda mahalleyi yakarım, taşak mı geçiyon. Ama önce içerde bana şans getirecek bir şey yapmam lazım.
Yaaa çok tatlısın napıcaksın dedi,kız zannediyo ki dedemden kalma yadigar bi kolye falan takıcam.
Gidip 1 posta daha sıçtım.Götün bağı çözülmüş,kapıda kıza racon kesiyon amna kodumn angutu diye kendimle kavga ediyorum sıçarken de bi yandan.
Neyse çıktım,elimi yüzümü yıkadım,giyindim,anne dedim ben çıkıyorum.
Ne sokağa çıkması hayvan,koltuklara sıçma diye banyoya soktum seni,sen dışarı çıkcam diyosun diyo. Anne dedim sus, Yelda kapıda 😀
Annem de sinirlendi mi kimseyi takmaz. Sen sıç bak ben sana napcağımı çok iyi bilirim diyo.
Anne dedim sus, önce götümü sonra seni keserim yoksa.Yelda gelmiş,gerekirse sıçarım,sevdiceğimi geri çevirmem.
Çıktım evden,gittik Aykutun yanına.Tasolar üstüste dizildi,önce atmak için açık-kapalı yapıldı.Ben hak kazandım.Dedim hadi oğlum yap şu işi.
Yelda yanımdan eğildi,pat öptü yanağımdan.O ana kadar götü kollayarak yoluna devam eden ben,ishal misal her şeyi unuttum,tasolara bi abandım.
Arkadaşlar,abanmanın aksi şiddetine oranla oracıkta altıma bir sıçtım.
Bunu size anlatamam.Sanki sıçmak değil de özgürlüğünü kazanmış bir mahkumun gökyüzüne mutluluğu haykırması gibi bi şey.
Göt bi yana, millet bi yana,yelda bi yana,taso bi yana,ben bi yana gidiyoruz.Mahallelide sıçan bir çocuğun yarattığı kaos hakim.
Kimsenin sevdiğinin yanında altına sıçma acısı olmasın.Gerisi hallolur.Acımı bi hayal edin.Komşular falan camda.
Yengemin camdan ay,ay,ay paçasından akıyo ay,bulaşmasın üstünüze çığlıklarıyla irkildim,kendime geldim.
Bi koluma çingen aykut,bi koluma yelda girdi,ben ağlıyorum,götte bok,beni eve getirdiler.Zile basacaklar.
Dedim zile basmayın,annem ağzıma sıçar.Aman sıçarsa sıçsın,sen mahalleye sıçıyorsun dedi Yelda:(
Annem beni bi gördü, sinir krizi geçirdi kadın,Beni neyle döveceğine karar veremiyo.Neyle vursa yetinemeyecek gibi.
Gitti içeri fırçayla,hortumla geri geldi.Dedim anne insan evladını bunlarla döver mi?
Ne dövmesi,yıkıcam seni,giremezsin böyle içeri dedi.Anne dedim "are you fucking kidding me ?"😀
Aykut'da bi yandan kıza yürüyo.Sen kaybettiğin tasoları neden benden istemiyosun,bu lavuğu çağırıyosun diyo, fısatçı pezevenk.
Hala unutmam,içimde hep yaradır; annem beni soydu, Yelda hortum tuttu,Aykut'da bi güzel fırçayla yıkadı 😞
Bütün mahalle beni izliyo,az önce sevdası için dışarı çıkan bu yiğit çocuk,şimdi sokakta dal taşak:(
O günden beri aşka küstüm,kendime küstüm.Ve ne kadınlara inandım,ne de ishal olan götüme:(

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com

- Similar topics