ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek Yaşamdan İlqinç Kesitler II

Gerçek Yaşamdan İlqinç Kesitler II Empty Gerçek Yaşamdan İlqinç Kesitler II

Mesaj  Admin Çarş. Mart 05, 2008 3:40 pm

21. genc ve guzel di$i vj'imiz gunun konusunu "benimle beraber olmak icin ne verirdiniz" olarak belirler. guzelce de bi insan evladi olmasi sebebi ile canli baglantilar yagdirir da yagdirir. yatlar, katlar, evler, arsalar, arabalar vaad edilir. ve fakat bi seyirci ilginc bi meblag telaffuz eder, $oyle ki: "sizinle birlikte olmak icin 3 739 500 (uc milyon yedi yuz otuz dokuz bin be$ yuz) lira verirdim" der, ay peki sagol falan der ama kafasina da takilir sorma ihtiyaci duyar vj "nerden cikti bu deger peki". seyirci hemen yanitlar "eski ka$arin kilosu o kadar"
22. ilginç bir şekilde faciaya dönüşmeyen bir televizyon efsanesi de mehmet ali erbil'in başına gelmiştir. canlı yayın bağlantısıyla programa katılan bir seyirci artık konuşmayı iyice uzatır, yardım edin memedali bey diye diye adamı canından bezdirir, telefondaki kişi devamlı surette oğlunun bir sorunundan yakınmakta, ailesinde sorunlu, işsiz, hasta kim varsa sayıp dökmektedir. mehmet ali erbil kısa bir süre için ortalıktan kaybolur, kulise geçmiştir. canlı yayında, hem televizyondan tüm türkiye, hem de hoparlörlerden tüm seyirciler mehmet ali erbil'in sesine benzeyen bir ses ile şu tarz bir monoloğa şahit olurlar, "oğlu öyleymiş kızı böylemiş, oğlunun a....a koyaım ben senin...". mehmet ali erbil derhal geri gelir, programa sabotaj amaçlı olarak telsizle girildiğini söyler, hiçbir şey olmamış gibi programa devam edilir, senelerce.
23. savaş ay'ın a takımı programında aysel gürel ile feminist bir avukat ayakta birbirlerine laf sokarken; aysel gürel'in avukata "sen teşhirci kadınları, onlara bakan erkekleri eleştireceğine git de kendine bak. bir pantolon giymişsin ki evlere şenlik. kalçan kavun gibi ortada!" diye çıkışması...
24. mutluhan suner'in bir şampiyonlar ligi maçı esasındaki şu repliği ve bunun televizyonlara yansıması.
-sıçıyim sizin içinize yaptıınız işe
25. - tüneli kaçmak için mi kazdınız?
( reha muhtar)
26. türk televizyonlarında unutulmayan anlar için, en güzel örnekler reha muhtardan çıkar.
-acı var mı efendim acı?
-peki o adam sizi nasıl taciz etti gösterir misiniz?
27. -ben aids'im yalnız..
-atın ölümü arpadan olsun!
28. jülide ateş telefondaki yarışmacıya sorar
jülide ateş: bir ülkeyi temsil eden kumaşa ne isim verilir?
yarışmacı : amerikan kumaşı
jülide ateş canlı yayında gülmekten yarılır.
yarışmacı milyarlara veda eder.
29. 2002 dünya kupaları esnasında maç anlatan spikerin yanında maç yorumu yapan ömer üründül abimizin, yüzünü beyaza boyamış bir taraftar görüntüsünün fonunda "bakın sayın seyirciler taraftarımızım yüzü bembeyaz olmuş" demesi üzerine ekranları başındaki seyircilerin darmadağın olması bu unutulmaz tv bombalarından bir tanesidir zira yüzü bembeyaz olan taraftar yüzünü türk bayrağı'nın renklerine boyamış (beyaz kısmı biraz yoğun şekilde) bir arkadaşımızdır...ve ömer abimiz hariç herkes bunun farkındadır
30. avrupa basketbol şampiyonasında sunucu murat kosavanın turkiye aleyhine kararlar veren hakeme 'çüşşşşşşşş bu kadar da olmaz ki 'demesi daha sonra hatasını anlayarak hakemden sayamadığım kadar özür dilemesi
31. bir kadın programında menopoz konusunda halka soru sorulur ve kurban olarak bıyıklı kıl yumağı bir amca seçilir.
-iyi günler beyefendi menopoz nedir biliyor musunuz?
+biliyorum.
-açıklar mısınız?
+eee...bilmiyorum.
32. saadettin teksoyun "bismillahirrahmanirrahim sayın seyirciler" demesi ve saadettin teksoy hakkındaki hemen hemen herşey.
arşivi yapılası bir kişidir.
33. mizansen midir bilinmez ama bbg hede hödösünün yazlık tekne versiyonunu sunan öykü'nun, rihtimda denize arkasi donuk bir sekilde ileri geri yuruyerek birseyler anlatmasi ve sonunda denize dusmesi ve reklamlarin girmesi.
34. bir ilin yerel kanalında elinde sazla telefondan gelen istek parçalarını çalan birinin programına bağlanan kişinin sunucunun hangi parçayı seslendirmemi istiyosunuz sorusu üzerine ben aldığınız tüpün parasını istiyorum demesidir sonra diyalog devam eder karınız tüp sipariş etmişti patron da parayı almak için ısrar ediyo gibi diyaloglar yaşanır bu olay sonunda sunucu kıpkırmızı bir şekilde reklam sokulmasını ister
35. jean claude van damme'ın bbg evine girmesi. akabinde ordaki bir yarışmacıyla diyaloğu:
jean claude van damme:do you speak english?
03 hede: maybe
36. sokakta kurban kesen insanlarla roportaj yapan ntv muhabirinin bir vatandaşımızla yaşadığı diyalog:
-burada sağlık açısından elverişsiz koşullarda beklettiğiniz bu etleri yemeyi düşünüyor musunuz?
-yok bacım, eşe dosta dağıtacağız.
37. kral tv vj lerinden biri: sirada bomba gibi bir parca var, sizin icin geliyor hehehe
izleyici: bomba kicinda patlasin.
kral tv vj lerinden biri: honk
o gunden sonra bir daha canli yayina baglanti almadilar...
38. emrahın küçülük döneminde ki unutulmaz replik
-amca ne bakıyorsun hiç mi orspu çocuğu görmedin
yada emrahın anasıyla ıcrata gırmış birini ispiyonlayan ? repliği
-emrah koşşşşşşşşşşş ananı si........ !!!!!!!!!!!!!
39. melih gökçek'in konuk olduğu bir televizyon programında
yayına bağlanan bir hayat kadınının sözleri:
"melih bey iyigünler, biz bizim keranede 100 tane senin gibi bitane çocuğu doğuramadık" demesi
40. defne joy'un ev karistirmali programinda ece erkenin evine gidilmistir. ev kose - bucak kurcalanmis, sira banyoya gelmistir. banyoda defne joy dogum kontrol hapini bulur ve ece erken'e "bu ne?" diye sorar. ece erken panik icerisinde "agri kesici, agri kesici.." der. kesip atar olayi.
41. israil basbakanına fatih altayli'ya kendi programinda "aptalca, sacma sorular sorular soruyorsunuz. ben bu programın ciddi olduguna dair cok saglam referanslar aldim hic boyle birsey beklemiyordum" dedigi, akabinde fatih altaylinin dakikada 400 kelimelik saldirinsa maruz kaldıgı an da bunlardan biridir.
42. haberlerde bir tecavuzcunun polis arabasına bindirilirken söylediği cümle:
-seviyodum, söyleyemedim.
43. ajda pekkan ın kendisine "formunuzu nasıl koruyorsunuz" sorusunu soran spikere dönüp, "çok kolay herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bir diyet uyguluyorum; öğlenleri karidesli bir salata... " şeklinde cevap vermesi unutulucak şey değildir.
44. ayrıca.; müslüm gürses filminden bir sahne; müslüm gürses kadını kollarından tutmuş sarsa sarsa sormaktadır;
müslüm: seviyor musun?
kadın: hayır!!
müslüm: seviyor musun!!!!!
kadın: hayırrr!!!!!!
müslüm: seviyor muusuunnnnn!!!!!!!!
kadın: eveett!!
müslüm: yalannnnn!!! (deyip kadına bir tokat atmıştır)
45. en manyak olaylardan biride yıldonun programında olmuştu.
-isminiz?
-fenasi.fenasi kerim
-evet fenasi kerim bey....hede höde yıldo olayı çakar.durur ve yanılmıyosam
-ay yuttum walla der.arayan:
-nasıl yutturdum ama dümbük
hemen reklam arası.
46. kahramanımız seda sayan yine bi sabah elleri belinde programını sunuyor.o sırada bi canlı bağlantı olur ve....
- aloooğğğ kiminle gorosuyoruz
- ben mustafa
- naber lan mustafa.nerden arıyosun bizi mustafa
- sisli'den
- ne is yapıyon lan mustafa
- belediye baskanıyım...
47. banu alkan a takımı programına katılır. konu taksiciler. herkes sorununu anlatıyoya,banu ablamızda söz alır,taksicilere verir veriştirir."çağrıyorum gelmiyorlar , bekletiyorlar , müşterilere hiç saygıları yok " der. beş dakika sonra canlı yayına bir taksici bağlanır.
"iyi akşamlar savaş bey. ben bir taksiciyim.banu hanımın evinin yakınındaki durakta çalışıyorum. evet banu hanım çağırdığında gitmiyoruz çünkü ne zaman gitsek üzerimde bozuk yok, türk lirası yok döviz var bahaneleriyle paramızı vermiyor.gitmiyoruz gitmicezde."
bunun üzerine banu hanım dumur olmuş ve program süresince bir daha ağzını açamamıştır.
48. 1.star televizyonu şampiyonlar ligi yeni başlamışken yayın kesilir ve yayın geri gelince şöyle bir söz duyulur: .mına koyayım senin gibi aptal yayıncının. bu sözden sonra sunucu ayrılmak zorunda kalır.
49. caner ve hamiyet'in aydın'ın sabah programında tartıştıkları sırada birinin digerine, "şimdi aydın bey aydın bey diyorsun. bana da aydının programına çıkma, çok seviyesiz diyordun" demesi, kuşum aydının boşluğa bakarak donup kalması
50. yıldo'nun habertürk'teki futbol(!) programında sandalyeden düşmesi.
51. seda sayan'ın programına konuk olan ve satanist olduklarını söyleyen iki genç kızın, canlı yayında halay çekmesi, programa katılan medyum memişin kızlara alkış tutması.
52. esra ceyhanın programındada böle anlardan çok yaşanmıştır şöyleki,yeni piyasaya çıkmış birini konuk etmiştir esra hanım,sohbet ederler,esra hanım her zamankı gibi başlar yalakalıklarına,kasetınız çok güzel olmuş geçen hafta aldım evde arabada her yerde dinliyorum demesi üzerine yeni yetmenin kasetim daha çıkmadı haftaya çıkıcak demesi veeee esra hanım kızımızın göt olması
53. can yücelin duygu asenaya postal soktugu an(kart da sana,postal da sana girsin)
54. derya tuna ibrahim tatlıses tartışması esnasında. mekan show ana haber. ortada reha muhtar, sağda derya tuna solda ibrahim tatlıses. tartışma sürerken söz sırası derya tuna'ya gelir:
- reha bey, bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum... yeteri kadar konuştuk. sonuçta gönül bu... ata da konar... yani.. konuşmak istemiyorum...
reha: yani boka mı kondunuz efenim..?!
sonuçta ibrahim tatlıses delirir canlı yayında. ne ilktir bu ne de son olmuştur.
55. aids'in ilk çıktığı zamanlar halkın aids hakkındaki bilgilerini vatandaşlara göstermek adına üzerinde gizli kamera olan bayan muhabir kılığına girmiştir.çok geçmeden erkek müşteriler gelir,???(muhabir) sorar;
-şimdi sen benle ilişkiye gireceksin ama korunmayacak mısın?ya ben de aids varsa,sana da bulaşırsa?
-bişey olmaz,bi lahmacun yerim geçer.
56. mehmet ali erbil'in sunduğu son yarışma şöyle: m.ali erbil insanlara para teklif ediyor kabul edersen alıp gidiyorsun...
+bak açıyorum hala vazgeçebilirsin, 2 milyar al git
-yok biz açalım m.ali bey
(az bişe açar adam kazanamayacak gibidir)
+gel sana 500 milyon veriyim al git..
-onu ben gel ben veriyim de sen git..
57. saadettin teksoy'un kuzey kutbundaki fok balıklarının soylarının tukenme tehdidi altında olduğundan bahsetmesinin hemen akabinde fok balığı avcılarıyla ava çıkıp aynı hayvancıkları avlaması. ulen herşeyi gectim, program kendi içinde tutarsiz, önce soyları tukeniyor deyip sonra avlıyorsunuz, yok mu kafası üç gram çalışan bir tane elemanınız, aloooooo?!?
58. ismet badem bir basketbol macında seyircilerin aasına cıkar ve bir kızla röportaja baslar.
badem: sizizn gibi guzel bayanları salonlarda gormekten cok mutlu oluyorum. basketbola bu ilgi nereden?
kız: ben efes kızlarından biriyim zaten.
badem: aaa oyle mi cıplak degilsin ya tanıyamadım.
bu diyalogtan sonra anlatım masasında olan murat murathanoglu kopmustur ve ekranları basında izleyen milyonların soylemek istediklerine tercuman olmustur.
murathanoglu: ya ismet bi de sana bu iş için para veriyorlar değil mi?

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com

- Similar topics