ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PİYANO EĞİTİMİ

PİYANO EĞİTİMİ Empty PİYANO EĞİTİMİ

Mesaj  Admin Paz Ağus. 10, 2008 2:12 am

Piyano Eğitimi

Pazartesi, 20 Ağustos 2007 10:18

Ülkelerin gelişmişliği o ülkedeki piyano sayısı ile de ölçülmekte. Elbette her isteyenin satın alma olanağının bulunmaması da yurdunuzun bir gerçeği. Ancak günümüz teknolojisi neredeyse gitar fiyatına satın alınabilecek dijital piyanolar üretti. Eğitim yaşı okul başlama yaşı ile aynıdır. El anatomisi zaman içinde enstrumana göre şekil aldığı için , çocuklarımıza ya da yakınlarımıza bu eğitimi aldırmak istiyor isek, bunu ileri yaşlara ertelememeliyiz. Daha fazla bilgi isterseniz e posta adresimden bana ulaşabilirsiniz. [erayonelcin@hotmail.com] Hoşca kalın, müzikle kalın..

PİYANO EĞİTİMİ Thumb_female

• nergiz1954 (Salı, 15 Temmuz 2008 02:20)

- 93casper93:
    'Müzik güzel bir şey olabilir fakat her yerin kültürü farklı olduğuna göre müziği ve müzik aletleri de farklı olabilir ne bu böyle herkeste bir özenti piyano varsa sosyete yoksa değil katılmıyorum size .' (alıntı)

• Bir defa piyano veya keman dinlersen o zaman fikirlerin değişir küçük hanım . Ben hala klasik müzik dinleyerek kendi bedenimi ve ruhumu dinlendiriyorum . Tavsiye edrim bir kez dinle anlarsın ne demek istediğimi.

• PİYANO EĞİTİMİ Thumb_female nergiz1954

(Salı, 15 Temmuz 2008 02:16)

Sizi piyano çalarken izlemek isterdim.

• PİYANO EĞİTİMİ Thumb_female

Arzu ecevit (Pazartesi, 20 Ağustos 2007 11:15)

Haklısınız Nicleno bey size hayran oldum.Bir de çalarken sizi duyabilsek .PİYANO EĞİTİMİ Biggrin

• PİYANO EĞİTİMİ 2977077

93casper93 (Pazartesi, 20 Ağustos 2007 10:24)

müzik güzel bir şey olabilir fakat her yerin kültürü farklı olduğuna göre müziği ve müzik aletleri de farklı olabilir ne bu böyle herkeste bir özenti piyano varsa sosyete yoksa değil katılmıyorum size.

Sanat Evrenseldir

1980 sonrası uygulanan kültür politikalarının yurdum insanı tarafından yanlış algılanması sonucu ,bana hitap etmeyen , sanat değildir ,noktasına gelindi. Halbuki ulusal değerlerimizi evrenselleştirmenin yolu bize kendi kültürümüz yeter diyerek dünyaya at gözlüğüyle bakmak değildi. Bugün maalesef okuma alışkanlığı olmayan, bakkal müziklerini dinleyip müzik dinlediğini zanneden, değer yargıları apışarası ile kalbi arasnda sıkışmış ama asla beyniyle işi olmayan insanların çoğunlukta olduğu bir ülke haline geldik. Piyano çalmayı sosyete özentisi olarak gören hanım kıızımız; seni bu düşüncenden dolayı suçlayamıyorum. Sonuçta ekilen biçiliyor. Ama yavrucuğum sen de biraz değişik pencerelerden bakabilsen dünyaya. Bak nete giriyosun . Hadi biraz kendini aşmaya gayret göster ha..!

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com