ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

billy kid....

billy kid.... Empty billy kid....

Mesaj  Admin Perş. Şub. 07, 2008 4:52 am

Smile Billy Kid , kasabanın barında viskisini yudumlamaktadır.Tam o sırada barın çift kanatlı kapısı bir tekmeyle açılır ve içeriye aynı onun gibi siyah takım elbise, siyah çizmeler ve siyah şapka giymiş olan biri girer.Kid'in yanına gelir ve ''Ben yıllardır sizin hayranınızım ve sizin gibi silah kullanabilmek için gece gündüz çalıştım.'' der.Bily Kid viskisinden büyükçe bir yudum çeker ve yana dönerek umursamaz bir ifadeyle adama şöyle der;'Ya öylemi! kıyafetler tamam da hadi marifetini bi görelim öyleyse'.Adam:'peki ,siz bi yer gösterin , oraya ateş edeyim.' der.Kid ,o sırada piyano çalmakta olan piyanistin ceketindeki apoletlere ateş etmesini ister.Adam kemerinin sağındaki tabancayı çekip ateşler ve piyanistin ceketindeki sol apoleti uçurur.Kid ,'Hmm..fena değil, bi de solunu görelim.' der.Adam sol tabancasını da çekip ateşler ve ceketin sağındaki apolet te uçar.O sırada piyanist hiç istifini bozmadan çalmayı sürdürmektedir. Adam büyük bir heyecan ve merakla Kid'in yorum yapmasını beklerken ,o gayet sakin barmenden bir duble viski daha ister ve gene büyük bir yudum aldıktan sonra adama: 'şimdi şu karşıdaki küçük pencereli tahta kapıyı görüyo musun.O mutfak kapısı..Ordan içeri gir, koridorun sağında büyük bir küp göreceksin.O yağ kübüdür.. Tabancalarını onun içine batır ve güzelce yağla..' der. Adam şaşkınlık içinde sorar: 'O zaman daha çabuk mu çekeceğim tabancaları kılıfından..!' Kid viskisini bitirip adama döner ve gene umursamaz bi ifadeyle:'Yok ondan değil, demin apoletlerini uçurduğun piyanist Yüzbaşı Tommiks' ti..Az sonra çaldğı parça bitince gelip o tabancaları senin kıçına sokacak ta.' der..

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com

- Similar topics