ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEKRAR DENERSİN

TEKRAR DENERSİN Empty TEKRAR DENERSİN

Mesaj  Admin C.tesi Kas. 08, 2008 2:36 pm

18 yaşındaki kız, annesine iki aydır adet görmediğini söyler. Annesi, çok tedirgin olur ve eczaneye bir hamilelik testi almaya gider ve sonuçlar kızın hamile olduğunu gösterir. Anne çıldırmıştır, bağırır çağırır ve:
- "Bunu yapan hangi domuz bilmek istiyorum" der.
Kız telefon açar ve yarım saat içinde bir ferrari evin önünde durur, içinden hafif kırlaşmış saçları ve çok pahalı bir elbisenin içinde manyak yakışıklı bir adam iner ve kapıdan içeri girer. Anne baba ve kızla beraber otururlar. Herif:
- "Kızınız durumu anlattı, kişisel durumumdan dolayı kızınızla
evlenemem. Ancak tüm sorumluluğu alıyorum. Eğer bir kız çocuğu doğarsa; Annesine bir ev, bir yazlık villa ve 1 milyon dolarlık birbanka hesabı... Eğer bir erkek çocuk olursa; Birkaç fabrika ve bir milyon dolarlık bir hesap...
Eğer ikiz doğarsa; Her ikisine de 500 bin dolarlık hesap ve bir fabrika vereceğim, der.
Ancak düşük olursa...." O zamana kadar sessizce bekleyen baba elini dostça adamın omuzuna koyar ve:
- "O zaman tekrar denersin evladım" der.

Fatih Ürek bir gün yolda giderken büyük abdesti gelmiş ve etrafa bakmış hiç benzinlik yok; sağa sola bakındıktan sora çekmiş arabayı kenara, bir sebze tarlasının içine girmiş, başlamış faaliyete; işi bittikten sonra bir tane marul yaprağı koparmış ve poposunu temizlemiş. Bir bakmış "ohhhh" diye bi ses gelmiş, etrafına bakmış kimse yok; neyse demiş bir tane daha koparmış ve silmiş yine "ohhhh" diye bir ses, sonra bir bakmış poposu konuşuyor. Sormuş poposuna "Ne oldu ,niye böyle sesler çıkarıyorsun" diye? Poposu da cevap vermiş "Yıllardır et yediriyosun, ilk defa sebzenin tadına baktım da ondan"

Bir cumartesi sabahı. İki genç kadın golf oynuyorlar. Sarışın olanı topu dikmiş.. Sopayı öyle bir savurmuş ki.. Top havada kurşun gibi uçmuş, öbür delikte golf oynayan bir erkeğe o hızla çarpmış.. Kadınlar dehşet içinde, erkeğin iki elini bacaklarının arasında kelepçeleyip iki büklüm kaldığını görmüşler. Sarışın hızla oraya koşmuş ve özür dilemeye başlamış..
"Lütfen izin verin size yardım edeyim.. Ben bir fizik tedavi uzmanıyım ve eğer izin verirseniz çektiğiniz acıyı azaltabileceğimi biliyorum."
"Yooo.. Yooo.. Gerek yok" diye inler gibi konuşmuş adam, elleri hala bacaklarının arasında kelepçeli.. "Önemli değil.. Birkaç dakika içinde düzelirim merak etmeyin.."
Sarışın ısrar etmiş.. Öyle ısrar etmiş ki adam "Peki" demiş sonunda..Kadın çok yumuşak hareketlerle adamın ellerini birbirinden ayırıp iki yana sarkıtmış önce. Sonra adamı çimlere uzatmış. Pantolonun kemerini gevşetmiş.. Elini içeri
sokmuş ve masaj yapmaya başlamış..
Biraz sonra sormuş..
"Şimdi nasıl hissediyorsunuz kendinizi.."
"Harika" demiş adam.. "Harika hissediyorum.. Ama baş parmağım hala fena halde zonkluyor!.."

Adam son derece sevdiği ve saydığı karısının 60'ıncı yaş gününde önemli konuklarını da davet ettiği parti için bir pasta ısmarlamış..
"Üzerine ne yazmamı istersiniz?" diye sormuş Karadenizli pastacı..
Bir an düşünüp, "Yillarca yoruldun ama, inan daha mükemmelsin"yazılsın!"demiş adam..
''Peki efendim pastanın üzerine nasıl yerleştirelim bu yazıyı?"
''Iki satır halinde olsun, üstte 'Yillarca yoruldun ama..' altta 'İnan daha mükemmelsin' şeklinde olabilir.."
Parti günü tüm davetlilerin önüne kıvılcımlar saçan maytaplarla pasta gelmiş..Üzerinde aynen şöyle yazarak..
" ÜSTTE yıllarca yoruldun ama ALTTA inan daha mükemmelsin...

Genç kız, aşığına telefon açmış: Tankut, demiş, seni çok arzuluyorum, geceleri uyku uyuyamıyorum.Ne olur bu hafta sonu bize yemeğe gel.
Seni annem babamla tanıştırayım. Sonra benim odamda ders çalışıyor gibi yapar doya doya sevişiriz...Tankut ömründe hiçbir kızla sevişmemiş, toy bir delikanlı. Bir eczaneye gitmiş. Babacan eczacıya :
-Bu hafta sonu önce bir aile yemeği, peşinden ateşli bir aşk yaşayacağım, demiş, o yüzden iyisinden bir kutu prezervatif istiyorum... Babacan eczacı kutuyu vermiş,
oğlanın sırtını sıvazlayıp yolcu etmiş. Tankut hafta sonunda bir büyük buket çiçekle kızın evinin kapısına gelmiş. Genc kız kapıyı açmış.
Tankut'u doğrudan yemeğe almış. Delikanlı çok mahçup biçimde masaya oturmuş. Kızın ana babasının yüzüne şöyle bir baktıktan sonra başını önüne eğmiş. Başlamış dua etmeye. Ancak dua bir türlü bitmiyor.
Kız sonunda dayanamamış, fisıltıyla: Ben senin bu kadar dindar olduğunu hiç bilmiyordum Tankut, demiş...
Tankut adeta inlemiş : -Ben de babanın eczacı olduğunu .......

Adamın biri çok lüks bir restorana girmiş.... Yemeğini ısmarlamış gelmesini beklerken bir bakmış yan masada sarışın, iri göğüslü uzun bacaklı bir fıstık......
Bir süre ağziı beş karış açık vaziyette baktıktan sonra dayanamamış garsonu çağırmış:
"Yan masadaki şu nefis yaratığı görüyo musun..... Ona en pahalı şarabınızdan ısmarlamak istiyorum"
Böylece garson restorandaki en pahali şaraptan 1 şişeyi bizim fistığa götürmüş.... Kadın bir şişeye bakmış bir adama bakmış ve çantasından bir kağıt çıkarıp birşeyler yazmış, adama götürmesi için garsona vermiş....
Garson kağıdı adama vermiş .Adam bir bakmış ki şöyle yazıyor:
"Bayim, eğer garajınızda son model bir BMW, banka hesabinizda 10 milyon ve bacaklarınızın arasında da 20 cm.lik bişeyiniz varsa gönderdiğiniz şişeyi zevkle kabul ederim....."
Adam bunları okuduktan sonra bir an durmuş, o da bir kağıt çıkarıp birşeyler karalamış ve garsona vermiş "Bayana götur bunu" demiş...... Garson notu götürmüş . Sarışın afet kağıdı açmış ve aynen şöyle yazıyor:
"Sadece bilmeni istedim. Benim garajimda bir Ferrari Testarosa, bir BMW 850iL ve bir de Mercedes 560SEL var, banka hesabimda ise tam 30 milyon dolar......... ama senin gibi muhteşem bir kadın için bile 5 cm. kestirmeye
hic niyetim yok onun için şişeyi geri gönder...''

Kadın yeni evlendiği kocasına kendi hakkında bilgiler veriyormuş.
- "Bak kocacığım, eğer bir gün işten geldiğinde salarım soldan ayrılmışsa
seninle o gün sevişebilirim, eğer saçımı sağdan ayırmışsam belki bir kere
olabilir, ama ortadan ayırırsam o gün bana hiç bir şekilde yaklaşma."
Adam durmuş düşünmüş sonra:
- "Peki karıcığım benim de bazı huylarım var ben de sana onları söyliyeyim"
demiş.
"Bir gün işten geldigimde oturup bir kadeh içersem seninle olmak
isteyebilirim, eğer bir ufak içersem seninle olmayı çok isterim, eğer bir büyük içersem saçına başına bakmam dobemolkerim."

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com