ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kahvaltı Benim Fikrimdi..

Kahvaltı Benim Fikrimdi.. Empty Kahvaltı Benim Fikrimdi..

Mesaj  Admin Perş. Kas. 13, 2008 5:05 am

Emekli olacak postacı son iş gününde, gene her zamanki sıra ile evlerin kapısını çalıyor postaları bırakıyor ve vedalaşıyor..
Birinci evdekiler bir olta takımı hediye ediyorlar ve emekliliğinin tadını çıkarmasını diliyorlar. İkinci evdekiler bir kamp çadırı hediye ediyorlar ve aynı dilekleri söylüyorlar..
Üçüncü evin kapısını sarışın bir kadın açıyor, postacıyı içeri buyur ediyor, üst kata yatak odasına çıkarıyor, bir güzel sevişiyorlar, sonra aşağı mutfağa iniyorlar , kadın postacıya muhteşem bir kahvaltı hazırlıyor, kahvaltsını da eden postacı giderken sarışın postacının eline 1 dolar tutuşturuyor. .
Postacı şaşkın bir vaziyette, 'hanımefendi, uzun zamandır bu kadar güzel bir seks yaşamamıştım, çok teşekkür ederim, kahvaltı da muhteşemdi, ellerinize sağlık.. Hepsini anladım da.. Bu 1 dolar neyin nesi?' diyor..
Sarışının cevabı; 'Dün gece kocamla otururken bugün sizin son gününüz olduğunu, emekli olacağınızı söyledim ve ne yapsak ne hediye etsek dedim; kocam da: ''S..tir, 1 dolar ver gitsin'' dedi.... Ama kahvaltı benim fikrimdi..'

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com

- Similar topics