ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***Tesisatçı***

***Tesisatçı*** Empty ***Tesisatçı***

Mesaj  NICLENO Cuma Şub. 06, 2009 11:14 pm

> Eve bir gün tesisatçı çağırmışlar. Adam çalışırken evin küçük oğlu gelip seyretmeye başlamış. Tesisatçı da çocuğun ilgisini görünce takım çantasından tornavidayı çıkartıp çocuğa:
> "Bu ne biliyor musun ?" demis.
> Çocuk da "biliyorum, babamda bundan iki tane var. Küçüğüyle prizleri kontrol eder, büyüğüyle masanın bacaklarındaki vidaları sıkar" demiş.
>
> Tesisatçı: "İyi, aferin oğlum " demiş. Sonra eline anahtarı almış "Peki bu ne biliyor musun " demiş.
> Çocuk: "Biliyorum. Babamda bundan iki tane var. Küçük olanıyla muslukları değiştirir, büyük olanıyla boruları tamir eder" demiş.
>
> Tesisatçı "Çattık be " demiş içinden. Bu kez de çekici alıp "ya bunu bilecek misin ? " deyince çocuk
> "Biliyorum, babamda bundan iki tane var. Küçüğünü cam takarken kullanır, büyüğünü de duvar kırarken kullanır "
> demiş.
Her sorduğuna cevap yetiştiren çocuğa tepesi atan tesisatçı bu sefer fermuarını açıp göstermiş:
> "Bunu da bilecek misin lan ukala " deyince çocuk:
- "Biliyorum, bundan babamda iki tane var. Küçüğüyle çişini yapar, büyüğüyle de annemi !!!
NICLENO
NICLENO