ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dört çocukluk arkadaşı

Dört çocukluk arkadaşı Empty Dört çocukluk arkadaşı

Mesaj  Admin Çarş. Ara. 09, 2009 12:49 am

Dört çocukluk arkadaşı 4306_810

Dört çocukluk arkadaşı, tam otuz yıl sonra biraraya gelmişler.
Dördü de arada geçen otuz yılda neler yaptıklarını anlatmaya başlamış. Bu arada dördünün de birer oğlu olduğu ortaya çıkmış.
Adamlardan biri gururla anlatmış:
"Ben oğlumla gurur duyuyorum. Üniversiteyi bitirdi ve bir otomobil satış galerisine satış memuru olarak girdi. Arada yüksek lisans yaptı ve işinde o kadar başarılı oldu ki kendi otomobil galerisini açtı. Şu anda milyoner, hatta inanmazsınız geçen ay bir arkadaşının doğum günü vardı, ona 100.000 dolara son model bir Mercedes hediye etti."
Adamların ikincisi de kendi oğlunu anlatmış:
"Ben de oğlumla gurur duyuyorum. Üniversiteyi bitirdi ve bir uçak şirketine mühendis olarak girdi. O da yüksek lisans yaptı ve işinde o kadar başarılı oldu ki uçak şirketinin hisselerinin çoğunluğunu elde etti. Şu anda multi-milyoner, hatta inanmazsınız o da geçen ay bir arkadaşının doğum günü vardı, ona 500.000 dolara son model bir özel uçak hediye etti."
Adamların üçüncüsü de dayanamamış:
"Ben oğlumla gurur duymayayım da kimle gurur duyayım. Üniversiteyi bitirdi ve bir inşaat şirketine inşaat mühendisi olarak girdi. O da yüksek lisans ve doktora yaptı ve işinde o kadar başarılı oldu ki o inşaat şirketi artık onun. Şu anda ne kadar parası var bilmiyorum, ama bildiğim birşey var, geçen ay bir arkadaşının doğum günü vardı, ona 2.000.000 dolara 550 metrekare muhteşem bir ev hediye etti."
Dördüncü adamın sessiz kaldığını görünce hepsi birden sormuşlar:
"Peki senin oğlan ne yaptı ?"
Dördüncü biraz yüzü kızararak anlatmış:
"Benim oğlan pek okumadı. Hatta özel hayatta da başarılı olduğunu iddia edemeyeceğim. Çünkü homoseksüel. Bir gay-bar'da her gece striptiz yapıyor. Ama derseniz ki neyi var neyi yok, bence durumu iyi, çünkü geçen ay doğum günü vardı, üç yakın arkadaşı ona bir son modem Mercedes, bir özel uçak ve 550 metrekarelik müthiş bir malikhane hediye etti .

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com

- Similar topics