ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AŞAĞIDAKİ PARAGRAFTAKİ GİZLENMİŞ HASTALIK İSİMLERİNİ BULUNUZ

AŞAĞIDAKİ PARAGRAFTAKİ GİZLENMİŞ HASTALIK İSİMLERİNİ BULUNUZ Empty AŞAĞIDAKİ PARAGRAFTAKİ GİZLENMİŞ HASTALIK İSİMLERİNİ BULUNUZ

Mesaj  sisli Perş. Ocak 06, 2011 5:13 pm

Sedef verandada gri pijamasını giymiş loptopunun başında söyleniyordu. 'Bu doğru kod olamaz!
Behçet tv. deki maçı izlemekteydi, 'Ne iyi , skor bütün gece değişmedi .' diye düşündü.
Sarah hışımla yanlarına geldi ve 'Füsun nerde ?' diye sordu. Sedef, 'Gitti Füsun, gitti forduna atlayıp ' deyince Sarah , 'Beni beklemedi ya.! beter olsun..' diye ilendi.
O sırada evin kahyası sütleri yere döken hizmetçiyi paylıyordu. 'Sefil mahluk, angut seni! Uşağa dönüp: 'O bezi tez ona ver.' dedi. Hizmetçi içinden ' Kerkenez lepralı, o lepralı suratına bakmaz , öter.' diye geçirdi. Uşak. ' Veremem, bana ne.' diye çıkıştı. Kahya 'Banane mi?' diye şaşaladı. O sırada evin hanımı içeri girdi 'Eve bak. Buz gibi!. Isıtmadın mı hiç?' diye bana sordu. İçimden 'Yok ol ERAY' dedim ve dışarı vınladım..

Sedef verandada gri pijamasını giymiş laptopunun başında söyleniyordu. 'Bu doğru kod olama z!
Behçet tv. deki maçı izlemekteydi, 'Ne iyi , skor bütün gece değişmedi .' diye düşündü.
Sarah hışımla yanlarına geldi ve 'Füsun nerde ?' diye sordu. Sedef, 'Gitti Füsun, gitti forduna atlayıp ' deyince Sarah , 'Beni beklemedi ya.! beter olsun..' diye ilendi.
O sırada evin kahyası sütleri yere döken hizmetçiyi paylıyordu. 'Sefil mahluk, angut seni! Uşağa dönüp: 'O bezi tez ona ver.' dedi. Hizmetçi içinden ' Kerkenez lepralı, o lepralı suratına bakmaz , öter.' diye geçirdi. Uşak. ' Veremem, bana ne.' diye çıkıştı. Kahya 'Bana ne mi?' diye şaşaladı. O sırada evin hanımı içeri girdi 'Eve bak. Buz gibi!. Isıtmadın mı hiç?' diye bana sordu. İçimden 'Yok ol ERAY' dedim ve dışarı vınladım..

sisli

- Similar topics