ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B A N K A C I

B A N K A C I Empty B A N K A C I

Mesaj  Admin Cuma Ağus. 25, 2017 11:49 pm

Adamın biri bir bankaya girmiş ve bankadaki görevli kadına:

– “A.ına koyduğumun bankasında boktan bir hesap açtırmak istiyorum” demiş. Kadın bir anda böyle bir laf beklemediği için şaşırmış, afallamış…

– “Afedersiniz anlayamadım beyefendi, tekrar eder misiniz?” diye sormuş. Bunun üzerine adam yine: – “A.ına koyduğumun bankasında boktan bir hesap açtırmak istiyorum” demiş.

Kadın çok bozulmuş ve:

– “Aman beyefendi, lütfen sözlerinize dikkat edin ve ne istediğinizi kibarca söyleyin!” demiş. Adam da hiçbir değişme yok, aynı lafı tekrar tekrar söylemiş… En sonunda kadın dayanamamış ve “Ben sizi müdürümün yanına götüreyim de, derdinizi ona anlatın!” demiş.

Müdürün yanına gitmişler, adam yine aynı şekilde müdüre isteğini iletmiş. Müdür:

– “Beyefendi, elemanım son derece haklı. Bu şekilde konuşursanız korkarım size yardımcı olamayacağım, lütfen niye böyle konuştuğunuzu söyler misiniz?” bunun üzerine adam:

“Ağzına s.çtığımın sayısal lotosundan en büyük ikramiye bana çıktı ve bunu a.ına koyduğumun bankasında boktan bir hesap açtırarak değerlendirmek istiyorum!” demiş…

Bu lafı duyan müdür eliyle kadını işaret ederek bağırmış:

“Ve bu orospu size yardımcı olmuyor, öyle mi?

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com