ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEVGİLİ GÜNLÜK

SEVGİLİ GÜNLÜK Empty SEVGİLİ GÜNLÜK

Mesaj  Admin Cuma Mart 07, 2008 4:22 am

SEVGİLİ GÜNLÜK
,

Rolling Eyes Sevgili Günlük; Herkes, herşey altüst oldu.Güvenebildiğim dostlarımdan sadece Brütüs kaldı.(SEZAR)
Mad Sevgili Günlük;Bizim imparator iyice sapıttı.''Ülkenin etrafına duvar örün'' diye tutturdu.Yok ebenin şeyi.!Bu adam ya ülke sınırlarını bilmiyor, ya da bizimle kafa geçiyor.(M.Ö 200 Çinli bir mimar.)
affraid Sevgili Günlük;İçimden bir ses aya gidilecek, Berlin bölünecekfalan diyor.Hatta ikiz kuleler yıkılacak diyor ama ben ikiz kulelerin ne olduğunu bile bilmiyorum.Hayırlı olsun.(1550 NOSTRADAMUS)
Evil or Very Mad Sevgili günlük; Senden başka derdimi anlatabileceğim kimse yok..' Alt tarafı bir elma ya.!Bir elma kadar bile değerim yokmuş.(Adem)
sunny Sevgili günlük;bu yaz dayımın çiftliğine karga kovalamaya gidecekmişim.Sınıftan biri duyarsa tüm okula yayılırn diye ödüm patlıyo ya..! (1891 Selanik Mustafa KEMAL )
Sevgili günlük; bir yemin ettim ki dönemem.(HİPOKRAT)
Sevgili günlük; aramızda kalsın ama , bizim stajer Monica var ya,taş gibi şerefsizim.Şeytan diyor, at şunu oval ofise..K im nereden duyacak ki.!(2000, BİLL CLİNTON)
Embarassed Sevgili takvim; yarın beni başbakan yaptılar.Ben de Ankara'ya liman yaparak millete olan borcumu ödeteceğim.Ama çok yoruluyorum.Hatta yorgunluktan sürekli hasülüsas ,hasülünas , hasülas ,hasünilas , has.......(2001, ÇİLLER)
Basketball Sevgili günlük; bir Rus hatun var ya..beni yiyip bitirdi.Ulan bir gece takılsam şu hatunla ,duyan olur mu acep? (1711 BALTACI)
santa Sevgili günlük;bu günçocuklara hediyeler dağıttım.(31 Aralık, NOEL BABA)
farao Sevgili günlük;bu gün hava bulutlu,yağmur çiseleyecek galiba.Romatizmalarım azdı.Uzun sürmese bari.(NUH PEYGAMBER)

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com

- Similar topics