ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rahibe......

rahibe...... Empty rahibe......

Mesaj  Admin Perş. Mart 13, 2008 6:28 pm

Bir rahibe taksi çevirmiş, yola çıkmışlar. Ama taksi sürücüsü aynadan sürekli rahibeye bakıyormuş. Rahibe neden öyle baktığını sorunca adam:

'Çok özür dilerim rahibe, size birşey söylemek istiyorum ama kızarsınız diye de çok korkuyorum' demis. Rahibe gülümsemiş:

'Sevgili oğlum, benim yaşımda, üstelik de rahibe olan birine ne söylersen söyle hoşgörülü davranacağıma emin olabilirsin. Bana her istediğini soyleyebilirsin. ..'
Bunun uzerine taksi şöförü utana sıkıla:

'O zaman...'demiş ..'Şeyy... Benim en büyük fantezim bir rahibeyle sevdiğim şekilde sevişmekti de....' Rahibe yine gülümsemiş:

'Ah bu muydu sevgili oğlum... Yalnız küçük bir sorun var... Kesinlikle hem bekar, hem katolik olman gerekiyor. Yoksa Tanrı'ya hesabını veremem.'
Söför sevincle haykirmis: 'Evet!.. Evet... Ben bekarım ve Katoliğim!!'

'O zaman şurdan ormanlik yola sapalım..' Ve ormana gelmişler, adam orada en büyük fantezisini gerçekleştirmiş . Herşey bittikten sonra rahibe bir bakmış, adam hüngür hüngür aglıyor... 'Neyin var sevgili oğlum??' 'Rahibe... Vicdan azabı çekiyorum, n'olur beni bağışlayın.. Ben size yalan soyledim... Ben aslında hem evliyim, hem Yahudiyim'.. . Bunu duyan rahibe gülmüş:

'Ah sevgili oğlum kendini üzme... Aslında ben de gerçek rahibe değilim..İsmim Cemil İpekci, muhafazakar ibneyim ve AyKePe yararına bir kıyafet balosuna gidiyorum'

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com