ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yurdum insanı

yurdum insanı Empty yurdum insanı

Mesaj  NICLENO Paz Mart 23, 2008 1:49 pm

*Geçmişte erkeklerle oldukca fazla vukuatı olan kız arkadasım su anda evli ve hamile.
Çocugun cinsiyetini ögrenmek icin doktora gittiklerinde bebek uzun süre inat etmis malum yeri ultrasonda göstermemek icin.Nihayet birkaç denemeden sonra bebegin kız oldugu ortaya cıkınca arkadasımın babasından gelen dumurluk yorum:
“Aferin benim torunuma,çok terbiyeli, annesi gibi herkese göstermiyor.”

*Annem alt komsunun “topik” isimli Ankara kedisine “orostopik” lakabını takmış.
Neymiş efendim, mahallenin bütün erkek kedilerini peşine takıp sonrada eve kacıyormus.Vaay topik hanım göster ama elletme durumları ha?

*6 yasındaki olgumla arkadasıma kahvaltıya gittik.Arkadasımın aynı yastaki kızı hala pijamalarıylaydı.Üzerini değiştirmek icin odasına gitti,benmkide peşinden.
Olgumu cagırdım ve “olgum kızlar giyinirken seyretmek yanlıstır!” dedim.Küçüğüm bilmiş tavrıyla savunmasını verdi.”Hayır anne!Giyinirken seyretmedim,soyunurken seyrettim.”

*Aranızda kestirme olsun diye ters yöne giren, babasına “Ters yöne girdin!” uyarısına
“düzden herkes gider” cevabı alan kac kişi vardır?

*Annemle babamın beni elestirme konusunda vardıkları son nokta…Kendi aralarındaki tartısmalardan bir kuple sunuyorum sizlere…Annem babama “Tohum bozuktu” diyor, babamsa anneme “tarla bozuksa tohum ne yapsın” diyor…

*Arkadas ziyaretine gidilir.Gruptaki erkek arkadaslardan biri yanında yeni sevgilisinide getirmiştir.Kız bize uyum saglamak ve kendini sevdirmek icin ugras icindedir.Ev sahibinin 4 yasındaki oglu pür dikkat cizgi film izliyordur o esnada.Şeker kızımız cocugun yanına yaklasır, cevap gelmemesine ragmen sorarda sorar: “Ayy canım benim sen ne tatlı şeysin öyle?Adın ne senin?Kac yasındasın bakiiim?Ana okuluna gidiyormusun?Kız arkadasın varmı?”
Konsantrasyonu bozulan cocuk bıkkınlık gelmiş bi şekilde hısımla döner ve cevabı yapıstırır:
“Ya bi s.tirip gitsene sen!”

*Hastane sterilizasyonunu saglamak icin ayaklara giyilen galoşun birini basına gecirip digerinide elinde sallaya sallaya dolasan amcamı durdurup
“Amca bunlar ayak icin,bas icin değil” dediğimde aldıgım yanıt aynen suydu:
“Bende neden iki tane koymuslar bizim bir başımız var diye düşünüyordum.”

*Benimle övünmeyi seven dayım bide dogru düzgün anlatabilse..”Dayıcıgım ben İsveç’e masturbasyon degil master yapmaya gittim” desemde her seferinde aynı şey..Ahh benim dayım..

*Gectigimiz yaz Fethiye sahili oldukca kalabalık..Tüm barlar menulerini görülebilecek yere koymuslar.Orta yas üstü iki hızlı Anadolu erkeği menüyü inceliyor.
Sex on the beach 12 ytl kısmı oldukca ilgilerini cekiyor ve kapıda duran garsona soru yöneltiliyor:
“Birader yapıyoz mu yoksa sadece seyredecez mi ..
NICLENO
NICLENO

- Similar topics