ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEN UMUDUM..

BEN UMUDUM.. Empty BEN UMUDUM..

Mesaj  Admin Çarş. Nis. 02, 2008 1:59 am

Dört mum yavaşca yanıyordu. Ortam çok yumuşaktı ve konuştukları duyuluyordu. İlki söyledi: ‘’ Ben barışım!" Artık kimse benim yanık kalmamı sağlamıyor, sanıyorum söneceğim. " Alevi hızla azaldı ve bütünüyle söndü. İkincisi söyledi: ‘’ Ben inancım!" neredeyse herkez benim artık gerekli olmadığımı düşünüyor o nedenle daha fazla yanık kalmama hiç gerek yok’’ Konuşmayı bitirdiği zaman, bir rüzgar hafifçe esti ve onu söndürdü. Üzgünce üçüncü mum sırası gelince konuştu: ” Ben sevgiyim!" Yanık kalmak için artık gücüm kalmadı. İnsanlar beni bir kenara bıraktı ve önemimi anlamadı. Kendilerine en yakın olanları bile sevmeyi unuttular " Tam o esnada küçük
bir çocuk odaya girer ve üç mumun yanmadığını görür; ”Neden yanmıyorsunuz ..?Sizin sonuna kadar yanmanız gerekir ..!" diyerek ağlamaya başlar. Ardından dördüncü mum dile gelir: ”Korkma.. ben hala yanıkken diğer mumları yeniden yakabiliriz.. BEN UMUDUM..
UMUDUMUZUN ALEVİNİN YAŞAMIMIZDAN HİÇ SÖNMEMESİ DİLEKLERİMLE ... flower

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com