ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANSER TEDAVİSİ VE ALAZA

KANSER TEDAVİSİ  VE ALAZA Empty KANSER TEDAVİSİ VE ALAZA

Mesaj  Admin Paz Mayıs 25, 2008 3:39 am

Kanser tedavisi ile ilgili bu sabah aldığım bir mail'i aktarmak istiyorum.Bana enteresan geldi, ama doğrusunu doktorlar bilir yine de..''Babam ve kayınvalidem kanser.Metastasları da karaciğer.Oğlumun öğretmeninin ve eşinin faydasını görüp tavsiye ettiği bir alternatif tıp ilacından bahsetmek istiyorum.Halk arasında pek bilinmeyen, fakat mezbaha kasaplarının bildiği bir panzehir.Sığırların kendi koruma mekanizmalarıyla oluşturdıukları od kessinde oluşan safra kesesi taşını andıran bir madde.Ancak bin, binbeşyüz hayvanda bir bulunan,yaklaşık parmakucu büyüklüğünde ,değerli bir şey.Değerli diyorum,çünkü mezbaha kasapları bulduklarını saklayıp, lazım olanlara tanesi 50-60 ytl .ye satıyorlar.Bize söylenen bunun aslında sarilık için kullanıldığıydı.Sarılık ta bir karaciğer hastalığı olduğu için, bunun bize de yarayabileceğini düşündük.Evlerden ırak olsun ama insanın başına geldiği zaman , çaresizlikten normal tedavi (kemoterapi) haricinde de her yolu deniyorsunuz.Kayınvalidemim karaciğerinde yaklaşık 6.5 cm. çapında bir kanser hücresi tespit edildi.Ne yürüyebiliyor, ne de oturabiliyordu.Karnındaki kitle sürekli karnına ve kaburgalarına baskı yapıyordu.Yeşil reçeteli ağrı kesicilere rağmen ızdırabı çoktu.Doktoru çok ümit verici konuşmasa da , kemoterapi alması gerektiğini, yine de fazla şansı olmadığını, ancak ağrısını bir nebze azaltabileceklerini söyledi.Biz ilaca (Alaza'ya) başlamadan önce, iki kere kemoterapi almıştık.Fakat karaciğer enzim sonuçları (ALP,AST,UST) değerleri , normal değerlerin 6-7 katıydı.Örneğin;200-400 arası olması gerekenler, 2800 lerdeydi.Alazaya başladığımızın haftasında 4-5 gün sonraki nkimya sonuçlarında değerlerin 1400 lere düştüğünü ,bir sonraki hafta ise 600 lere indiğini gördük.Bunun dışında , karın bölgesinde şişlik azaldı.K.VALİDEM ŞU AN ÇOK RAHAT YÜRÜYEBİLİYOR.Hatta ayağını bile altına çekip oturabiliyor.Doktoru sonuçları hayretler içinde karşıladı...KULLANIMINA GELİNCE:Bize söylenen, havanda dövüp un haline getirmemiz ve bir mercimek büyüklüğündeki unu bir tatlı kaşığı bal ile karıştırarak, sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı yemek.İçine limon sıkıp karıştırınca mayalanma yapıyor.Biz öyle kullanıyoruz.Zaten küçük bir şey demiştim.Yani 4-6 tatlı kaşığı bal ve bir limon karıştırmanız kafi geliyor.Limon sulandırdığı için 8-10 gün kullanabiliyorsunuz.Alazayı ilk kullanmaya başladığınız zaman bir kaç gün sonra vücutta kızarmalar söz konusuolabilir.Bu , normalmiş.Zararlı hücreler ölüyor.Umarım bu bilgilere hiç ihtiyaç duymazsınız.Sorularınız için: /ayhanbolak@yahoo.com/''
Ayhan Kardeşimize teşekkür ediyoruz yaşadıklarını paylaşyığı için.Ben de bir yorumda bulunmak istiyorum. Dr. Ziya Özel 'i hatırlarsınız umarım.Adı ''Zakkumcu Doktor'' a çıkmıştı hani.Yetmişli senelerin sonlarıydı galiba .Tam hatırlamıyorum ama ekranlar henüz renklenmemişti.TV de bir oturum izlemiştim.Konuyla ilgili en müstesna profosörler ve Ziya Özel konuşmacıydılar.Herkes Dr. a saldırdı.Adam sanki kanser ilacı değil de biyolojik kitle imha silahı bulmuş muamelesi gördü.Memleketi terkedip ABDye yerleşmesi çok sürmedi.Araştırmalarına orada devam ediyor.O seneler orkestramın bateristi sevgili Ersin, nur içinde yatsın , bu korkunç illete yakalanmıştı.KEMOTERAPİ DAHİL HER TÜRLÜ TEDAVİYİ GÖRMESİNE KARŞIN HER GEÇEN GÜN GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE ERİYORDU.ZİYA BEYİ BULDUK VE ZAKKUM TEDAVİSİNE BAŞLADIK.ERSİN DE İYİLEŞMEYE BAŞLADI.KİLO ALDI SAÇLARI ÇIKTI.ESKİSİ GİBİ ÇABUK YORULMUYORDU.YANAKLARINDAN KAN FIŞKIRIYORDU.NE Kİ;BİRGÜN BİR ÖĞRENDİK Kİ ,DOKTOR KENDİNE YAPILAN ÇİRKİN SALDIRILARA DAYANAMAYIP AMERİKADAN ALDIĞI BİR TEKLİF ÜZERİNE ORAYA GİTMİŞ. İLACI ALMAK MÜMKÜN OLMADI BİR DAHA VE ZAVALLI ARKADAŞIM YİNE GÖZLERİMİZİN ÖNÜNDE ERİDİ, BİTTİ.O SENEYİ BİLE ÇIKARTAMADI.

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com

- Similar topics