ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur?

4 posters

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Empty EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur?

Mesaj  Admin Ptsi Ara. 14, 2009 3:43 am

EMO...Bu sözcüğü, eğer internette sörf yapma alışkanlığınız varsa mutlaka duymuşsunuzdur. Bir iki tıkla bazı bilgilere ulaştım ve bunları forumumu gezen dostlarla paylaşmak istiyorum. Alıntıladığım yazı ve onlara yapılan yorumlardaki yazım kuralı ihlallerini özellikle düzeltmiyorum. Zira onların geliştirdikleri tarzın bir unusuru da dilin bu şekilde kullanımı. Ancak sorulması gereken bazı sorular var.
Bu akım uluslararası moda sektörünün bir marifeti midir?
Çocuklarımız ve gençlerimiz bu akımdan nasıl etkileniyor?
Global ekonomik krizin aile yapılarına etkileri sonucu çeşitli sorunlarla boğu(lan)(şan) ERGEN leri bekleyen tuzaklar nelerdir? Bu akım da o tuzaklardan biri midir? Yoksa sadece gelip geçici masum bir özenti midir?

Yorumları siz dostlarıma bırakıyorum.

Kaynak: http://www.emoturk.org/emo-nedir-f23.html

Şiir veya şarkı sözü yazıyorlar.
- Günlükleri var. Çoğu myspace’i tercih etse de, sadece defter kullananlar da var.
- Çizim yapmayı seviyorlar.
- Çoğu en az bir enstrüman çalabiliyor.
- Saçlarını boyuyorlar [genelde siyah veya kırmızı]
- Saç yüze gelecek şekilde fönleniyor. Çoğunda tek göz kapanıyor.
- Makyaj yapılıyor. Özellikle göz çevresine kalın ve siyah makyaj.
- Piercing ve dövme.
- Tırnaklarda yıpranmış siyah oje.
- Çok dar ve düşük belli kız kotları [erkekler de!] tercih ediliyor.
- Yanlamasına çarpık duran, parlak kemerler.
- Üzerinde [bir müzik grubunun logosu olan] dar t-shirt’ler.
- Converse veya Vans ayakkabılar.
- Çoğu kez damalı deseni olan atkı [bazılarında yazın bile!]
- Esrarengiz duygusal sorunları var.
- Piskolojik olarak iniş ve çıkışları hep sınırlarda yaşıyorlar.
- Bunu saklamıyorlar da. [Ağlamak en doğal hallerinden biri.]
- Duygularını, düşüncelerini, acılarını, mutluluklarını cesaretle dışa yansıtıyorlar.
- Bunalım ve kederli bir duruşları olsa da kendi aralarında iyi eğleniyorlar.
- Arkadaşlık anlayışları ve birbirlerine bağları kuvvetli.
- Kalpleri en az bir kere çok kötü kırılmış.
- İntihar etme duygusu onlara çok uzak değil.
- Üzüntülerinden kaçmak için uyuşturucuyu çoğu kez çare görüyorlar.
- Hepsi olmasa da, kendini jiletleyenler var.
- Dinledikleri müzik (ve sözleri) hayatlarını da yönetmeye başlamış.
- Anne ve baba ile araları pek iyi değil.
- Pop kültürüne karşılar. [MTV'den nefret ediyorlar.]
- Teknoloji ile araları iyi değil. [Playstation değil, eski Nintendo oyun konsolleri]
- Gelecek kaygıları çok fazla. Ancak koyun olmak da istemiyorlar.
- Yaşadıkları dünyaya karşı duyarlılar ancak kimsenin onları anlamadığını düşünüyorlar.
- Dışarıya karşı agresif değiller.
- Başkalarının onlar hakkında ne düşündüklerini pek takmıyorlar.
- Satanist değiller. Herkesin inancına saygılılar.
- Seks deneyimi erken yaşlarda başlıyor ve çoğunun (eşcinsellik veya biseksüellik gibi) tabuları yok

Alıntı

Nasıl Emo Olunur?

İlk adım...

İlk başta neden emo olmalıyım onu düşün.emo olmamdaki amaç ne,bunu gerçekten istiyomuyum,emo nedir ne değildir,emo olunca bana tepkiler gelecekmi gelecekse bunu kaldırabilecekmiyim,emo oldum diyelim laf geldiği zaman emoluğuma ben bana atılan lafı kaldıramayıp emoluktan çıkacakmıyım gibi soruları kendine sor...evet hepsinin üstesinden gelebilecek biriysen 1.adımı atlattın

2.adım

emo yu benimsedim ama müzik olayı nasıl acaba ?beni saracakmı?emo..emocore/screamo/emo violence gibi müzik tarzlarını içine alır zaten emocore'un kısaltılmışı emo müzikte...diğerleri alt türdür...neyse başka bi başlıkta ayrıntılı değineceğim...geçelim...Kısacası bu müzikler beni saracakmı sevecekmiyim.Araştır youtubedan bu siteden grupları dinle seversen devam ...

3.adım

Ya tamam müzik falan ok emoyuda anladım da duygusallık kim ben kim gibi bir sorunsala düşmemen lazım.Emo olmak dibine kadar bunalıma bataklığına batmak sorunlar dünyası falan değildir elbette dediğim gibi"duygusallık" bunu iyi araştır öyle olaya dal...

4.adım

ya tamam 3 üde var bende duygusallık ok müzik ok bomba gibiyim kafayı yiyorum dinleyince gaza gleiyorum acayip hüzünleniyorum v.s v.s ama abi giyim kuşam olmadan da olmazmı diyosun ozaman 4.adımın alt bölümlerini takip et

saç...saç nasıl olacak bu sitedeki emo resimleri bölümünden emolara bakarak yada [Only Registered Users Can See Links. Click Here To Register...] a gir görsellere emo v.s yazarak bulabilirsin.ama kısaca tek gözü kapatan yada aralara sarı kırmızı v.s renkleri katılarak olacak olan saç modellerini tercih edebilirsin.bunun dışında saçlarınızı düzleştirebilirsiniz artı kabartabilirsiniz krep vasıtasıyla jöle vasıtasıyla v.s

giyim şu bu...emoda önemli olan tarz olmaktır "duygusallık" bu lafı iyi düşün ve sana göre duygusal olan her ne varsa giyebilir takılabilirsin.sıradışı şeylerde olabilir,sanatsal tişörtler sweatler de olabilir...sana bir ipucu emolar çizgisel şeyleri severler...bir notta emolarda sınır yoktur...pembe turuncu sarı siyah mor her rengi giyebilirsin...kız erkek farketmez...yeterki üstüne yakışsın...tabi bunu tişört sweat için v.s söylüyorum...pantolon da dar şeyler tercih edebilirsin ama illa dar diyede kasılmak istemiyorsan kareli çok güzel pantolonlar var özellikle kill-roy'un onları araştır al derim...askılık kravat,gömlek gibi şeylerdede vektörel çizgisel şeyleri tercih et.yani vektörelden kastım oradan buradan karışık karışık gelmiş renkler kare diktörgen yuvarlak v.s v.s şekiller....

ayakkabı

..vans-etnies-converse....kesinlikle bu 3lüden şaşma derim...yani Türkiyede olan bunlar yoksa çok çok manyak tasarımlı desenli ayakkabılar var emolar için...ama bunlar da yeterde artar bile...ama benim sana tercihim vans ve etnies ilk 2...vede "slip on" modelleri tercih et ilk başta sonrasında "skate" tarzı.....ayrıca bunlar ne lastik bez ayakkabı kardeşim diyen elemanlarada kapak olsun skate model vansım var 3 buçuk yıldır taş gibi giyiniyorum...yani gönül rahatlığıyla bu 3 ayakkabı markasını tercih edebilirsin...vede bence renk uyumlu sıradışı modelleri tercih etmen her zaman öncelikli tavsiyem olacaktır

d
makyaj...

kızlarda göz kalemi far eyeliner dediğimiz olaylar var fazla detaya giremeyeceğim öünkü erkeğimEMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Biggrinama kızlar için de erkek içindeburda bi püf nokta söylemek istiyorum kızlar içinde erkekler içinde göz kalemi bence önemli detay erkekler için sadece göz altına sürülen bir kere geçilmiş siyah bir göz kalemi gayet kararıdır yerindedir...kızlarda ise bütün göz çevresi tercihe göre çekilebilir...yalnız gene bir önerim kızlar için pastel renkleri yani mat renkleri tercih etmeniz...vede kesinlikle abartıya kaçmayın...fondoten olayıysa bence 2.3. planda kalacak bi mevzu göz kalemi kızlar içinde erkekler içinde makyajda baş faktör diyebilirim...

oje

siyah-mor genelde kızlar için genelde tercih edilesi renklerdir...erkekler içinse sadece siyah...ama burada dikkat edilmesi gereken bir nokta Türkiye gibi o kadar rahat olmayan bir ülkede erkek emoların siyah oje biraz uç bi nokta olabilir aklınızda bulunsun....

son adım

ve artık emosun hayırlı olsunEMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Biggrin he bu arada bunlar yüzde yüz emo olmak için size söylediğim şeylerdir ...yani herşey tercih meselesi...heleki giyim kuşam makyaj olaylarında kesinlikle bir tercih meselesi bunu bi kurala bağlamak saçma olur diye düşünüyorum...ama ben sana ve size tüm dünyada kabül edilen geneldeki emo olayının gerektirdiği şeyleri söyledim...kesinlikle en baştada söylediğim gibi emoluk en başta rahat takılmaktır....her konuda herşeyde....müziktede giyimdede çeşitli olabilirsin "alternatif" olayını aşmadığın takdirde...saygılar....rast gele....

Emo 1moda 1müzik türü mutsuzluk,yalnızlık,melankoli durumu olarak anlatabiliriz.Emo olmak genellikle mutsuzluk depresiflik olarak adlandırılır.içinde hissettiğin acıyı cesurca dışa vurmandır.
En popüler 5 emo
1-cute is what we aim for
2-avengeld sevenfold
3-the early november
4-hellogoodbye
5-quietdrive
Öncülerinden my chemical romance`yi örnek verebiliriz.
*disco değil retro olmak,
*2 el kıyafetler
*eskimiş yırtık converseler
*kızlarda kendilerinin kestiği w boyadığı kısa saçlar (yada renkli.kırmızı,mor,yeşil vs. akla ne gelirse)w yataktan yeni çıktım modundaki saçlar,
*günlük..en emoların en önemli kişisel şeyi,içine yazdıkları şiirlerini yaşadıklarını dier emo arkadaşlarıyla paylaşırlar
*siyah oje(yıpranmış)
*emo kızları genellikle pop kültürüne baş kaldırır.
-emo kızları nlerden nefret eder:
justin timberlake,avril lavigne,konserlere para verip girmek,kendilerini kısıtlamaya çalışan erkek arkadaş,piercing!lerine laf eden aile

En sıkı 10 emo:
1 my chemical romance
2 fall out boy
3 a.f.i.
4 panic ! at the disco
5 hoobastank
6 death cap of cutie
7 modest mouse
8 taking back sunday
9 dashboard confessional
10 weezer

-justin timberlake,avril lavigne,kuaförden çıkmayan kızlar,eski kız arkadaşları,tüm popüler metal grupları,ailesinin göz kalemine laf etmesi.

emo`ların favori filmleri:
1 spider-man
2 donnie darko
3 american beauty
4 everything is IIIuminated
5 fight club
6 garden state
7 titanic
8 requim for a dream
9 basketball diaries
10 eternal sunshine of the spotlessmind

durden
the apathy eulogy
asteria
bayside
Circle Takes the Square
City of Caterpillar
Embrace
Emo Summer
mozart season
a thorn for every heart
ı hate myself
orchid
pg.99
rites of spring
emery
the early failure
sunny day real estate
mineral
jimmy eats world
yesterdays rising

Tipik EMO özellikleri:

1. Türkçe bilmezler, kendi aralarında kullandıkları tuhaf bir dil vardır. Şekil 1 a'da vikings'in gösterdiği gibi:

hihihihi süfe nahn her bh süfe e ama o arkdaki çnta pempe pempe zrtmış hihihihi

ne jkı yaaa ajko ne dio o hatun

oii fasla tabdım<3

ayhhh çoqhh dadnu ben öpebilirmiim 1 kere

aaaaaaaaaaa tacıı tanıommbı yerdenn askıma ben heduee ettım jok yakısıyo bebeımeee mjxxx sfym senıı emojukummmmm

2. Saçlarını genellikle tek gözlerini kapatacak kadar öne yatırırlar. Arkada kalan kısımları ise jöleyle ya da spreyle kabartarak karıştırırlar. Bu absürd görünüm, "şekil"den ziyade yüzlerini kapatmak içindir.

3. Yüzlerinin gözüken kısımlarına bol miktarda (paralarının yettiği kadarıyla) piercing yaptırırlar. Ne kadar piercingleri varsa o kadar "havalı"dırlar.

4. Yüzlerinin gözüken kısmında "aptal" bir ifade vardır. Bu gerçek bir "loser" gibi görünme isteğinin mantığını hala çözemedim şahsen.

5. Mümkün olduğu kadar "görünmeyen" yerlerine dövme yaptırırlar. Dövmeye asla "dövme" demezler. Kesinlikle "tatoo" derler. Bu onların "cool" olma anlayışıdır. Görünmeyen yerlerine yaptırmalarının sebebi ebeveynlerinin görmesini engellemektir.

6. Hep marka şeyler giymeye çalışırlar ama alışveriş yaptıkları yerler de bellidir. Converse ve Vans en kıymetli markalarıdır. Nasıl "kel" bir emo olmazsa en az 5 Converse'i olmayan bir emo da olamaz.

7. Takıldıkları 2 yer vardır: İstiklal Caddesindeki İş Bankası'nın önü ve Kadıköy'deki Rexx Sineması'nın önü. Bütün günlerini burda ayakta dikilerek (!) ve sağa sola bakarak geçrirler. Aynı bir güvercin gibi.

8. Kızları da erkekleri de biseksüeldir. Onlar için cinsiyetin fazla bir anlamı yoktur. Önlerine gelen her emoyla yiyişebilirler. Erkek erkeğe, erkek-kıza, kız-kıza...

9. Bazı emo kızlarda metalci erkek tavlama güdüsü gelişmiştir. Bu kısım uzun saç fetişidir.

10. Dinledikleri şeyler başta H.I.M. olmak üzere, Anathema, Katatonia'nın yeni albümleri, Bullet For My Valentine, On Thorns I Lay, Falling Down Boy (!), Placebo (? bknz: "Ne alaka") gibi "duygusal çöküş" temalı gruplardır.

11. Her emo kız mutlaka gay birine aşık olduğunu zanneder. Ör: Ville Vallo.

12. Damalı pantolon, damalı gömlek, damalı bileklik, kısaca damalı herşey ilgi alanlarına girer ve bunları üstlerine giyerler. Mümkün olduğunca kırmızı-siyah-mor renkleri tercih ederler. Bunların hepsi aynı boyda (1.60), aynı kiloda (50), aynı saç şekline sahip (face-off), aynı ayakkabılar, aynı pantolonlar ve aynı gömlekler giyen, aynı bileklikleri takan, kısaca tamamen aynı insanlardır. Sözde karakterlerine kadar. bu yüzden emo avlamak çok kolaydır. Çok azdıysanız ve yapacak başka birşeyiniz yoksa yoldan geçen bi emo kızından sigara isteyerek bunu yapabilirsiniz. (Zira onlar birini kafalamak için hep bu yolu kullanırlar)

13. Bira içmek onlar için marifettir. 1 kutu alkolsüz (!) biradan sonra yamulurlar. Hiç olmazsa yamulmuş numarası yaparlar ki etrafındaki erkekler ya da kızlar bunları daha kolay yiyebilsin. Yaptıkları bütün saçmalıkları alkolün üzerine atabilirler böylece.

14. Zararlı maddeler kullanmak onlar için marifettir. Çünkü bu tip şeyler, bulunması çok zor birşeydir onlara göre.Buldukları şeyi de hazine gibi saklar, çok iyi bir halt yiyormuş gibi bunu yaptıktan sonra da "ben bilmemne içtim" diye bağırırarak dolaşırlar.

15. Kendilerinin dejenere olmadığını, böyle olmanın onların varoluşlarında olduğunu söylerler.

16. Metal kültürüyle punk çöplüğü arasında sıkışmış garibanlardır. Sağlam metal gruplarının melankolik parçalarını duyup onları da emo gruplar zannederler (Bknz: Opeth). Bu yüzden midir bilinmez, daha çok metalcilere yakın yerlerde takılırlar. Şekil 1 a: Moda sahili. (Geçen hafta bu civarda yüzlerce emo gördüğümü iddia etsem yalan söylemiş olmam heralde)

17. Kısaca punk'ların uzatılmış halidir. Biraz metalcilerden, biraz punklardan bişeyler alalım da şöyle ortaya karışık birşeyler yapalım mantığının ürünüdürler.

18. Bu tarzı çıkaran insan (!?) olarak Ville Vallo'yu gösterebiliriz. Fakat emoların bile yeni nesili pek tanımamaktır zat-ı muhteremi =)

19. Genellikle intihara meyillidirler. Öyle olmasalar bile "emo" yasaları gereği öyleymiş gibi davranırlar.

20. Fotoğraf çekerken beli başlı 3 pozları vardır. Birincisi işaret parmaklarını ve orta parmaklarını uztıp, diğerlerini bükerek (yani ellerine silah şekli vererek) kafalarına dayarlar. İkincisi ellerine fotoğraf makinesini alarak kafalarına göre 80 derecelik bir açıyla tutarak kendilerini yukardan çekerler. Böylece kafaları karikatürlerdeki gibi kocaman çıkar gövdelerine göre. Komik olmaya çalıştıklarını düşünüyorum bu davranışla da.. Üçüncüsü ise artık klasikleşen şaşırma pozudur. Birşeye şaşırmış gibi yaparak tek ellerini açık olan ağızlarına kaparlar. Bu 3 poz şekli de emo olmanın altın kuralları arasındadır. Böyle pozları olmayan bir şahıs kendini emo olarak topluma kabul ettiremez. EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? 3py510
EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? 9qc510
EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? 14315-10
EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? 14324-10
EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? 14409-10
EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? 14417-10
EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? 14440-10

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Empty EMO KIZLARI

Mesaj  NICLENO Perş. Ocak 07, 2010 3:19 am

NICLENO
NICLENO

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Empty .

Mesaj  NICLENO Perş. Ocak 07, 2010 3:26 am

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls01500x800EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W500

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls09EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls15EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

En son NICLENO tarafından Perş. Ocak 07, 2010 8:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
NICLENO
NICLENO

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Empty Geri: EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur?

Mesaj  NICLENO Perş. Ocak 07, 2010 8:00 am

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls55536x800EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W536

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls54EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls53EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W500

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls52EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls51EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600
NICLENO
NICLENO

Mesaj  NICLENO Perş. Ocak 07, 2010 8:13 am

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls62583x800

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls60599x800

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls56EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls61EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600
NICLENO
NICLENO

Mesaj  NICLENO Perş. Ocak 07, 2010 8:30 am

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls59EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls58EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W550

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls43EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls39EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls44EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls41EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls48599x800EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W599

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls49EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls50535x800EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W535
NICLENO
NICLENO

Mesaj  NICLENO Perş. Ocak 07, 2010 6:51 pm

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls38EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W500

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls37EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W500

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls16EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls17EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls18125x125EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W125

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls19562x800EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W562

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls20598x800EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W598

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls22EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls23EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls24564x800EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W564

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls25EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls26EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W600
NICLENO
NICLENO

Mesaj  Yalçın Tokgöz Cuma Ocak 08, 2010 7:09 am

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emogirls36EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? W500

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi13

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi14

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi15

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi16

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi17

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi18

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi19

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi20

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi21

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi22

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi23

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi24

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi25

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi26
Yalçın Tokgöz
Yalçın Tokgöz

Mesaj  Eray ÖNELÇİN Cuma Ocak 08, 2010 7:23 am

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi27

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi28

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Emo_gi29
Eray ÖNELÇİN
Eray ÖNELÇİN

EMO nedir? Kime EMO denir? Nasıl olunur? Empty EMO EDEBİYATI

Mesaj  Eray ÖNELÇİN Cuma Ocak 08, 2010 7:32 am

yaLnızLıktan sessiz harfLeR seçeRsin…

^^ hérséЧ b0mb0q ... wé yiné kimsé y0q..!!

BirRr köçüçük çocukK vaRmıshHh aLTına sıCar sıCar ağLarmıshHh

ßugünlerde yeni hobim seni üzmek artık zorum alış

aşqq her daqqa qıwırırr .. <3

taßiri caiz değiLnumunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

en qüseL çirqin bnmm varmı uLen..!!

Lคภєtlเ.ђคtยภ [Kan DamLar Dokunduğun YerLerden..!]

darĸneѕѕ qυenCн...

×●×●×эѕяђaяħєйqűѕ змǿ×●×●×

HaYaT mOtRoCk HaDi KuDuRoCk

SeytaNa SöLicEm ArtIk $u TüyüNÜ bEnDeN AlSIN

;×___;mëin asKiim;___×;´¯`»WiLL dich niiiie verLiern× (seni asla kaybetmek istemiom)

Wenn du mich siehst sag masallah wenn du mich willst sag insallah. (Beni görünce masallah de beni istiosan insallah de.)

«**•»(¯`»S(¯`• &yacute;cђ ωє&yacute;ß мє&yacute;ŋ ђєяż ġєђöяT ŋυя
&yacute;ђя•´¯)S«´¯)«•**»« (ben biliyorumki kalbim sadece sana ait)

heyy sennn !!yok yok öbürüü ! ıııı yok yok yanındaki !! UuFf sana diyorum bee

seni seni seni deliler gibi seviyorum

aAaAAaa BU HAYATMI mrb bende ... ?

!!! SuYun IhTimaLi YokTur..DaLGaLanMak İçin İzin IsTeMeM..TsuNaMiYe BasLaDığımDa EnGeL DinLeMeM!!!

bİşe yapmak İstiyoRsan avazInın çıktığı kadaR SuS..!!

bir siqara izmaritinin üzürindeky kıpkırmızı ruj izi olMak isdiorm ısLak..canLıı...

ßeni ßu oyunLarLa yıkamazsIn ya ßiRaz daha çaLı$ yada acI çeKmeye aLı$ !

ßisde böLe qüseLim ya kaßuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN .

UmRumdışı - Zıt (Y)

ne ßekaR ne iLişqiDee ßu aRaLaR saDece gaRiq ßiR çeLişkiDe xPP

aşqh bi toBa benseRR öNce teqmeİ basaRsIn soNRa peşİnden koşaRsIn keh keh (:

| *-*-* oRq4niqqq $hééKkééRR *-*-*- ||

Bhenım ne OLDuGuMu SorGuLAMa SeNİn ANNICanı SanMıoRuM..

ıl.lıl.lı.ıl.lıl.lı music is ℓife ıl.lıl.lı.ıl.lıl.lı

..:: AякαmDαn кσnuѕαnLαяın Hєpѕi AякαmDα TαкıLmαyα Dєvαm єtѕin..!! ::..

Ya$amaK Mı? --> ßo$wééR!!
a$k Né My? --> ßüYük ßiR yaLan!!
MutsuzLuk Mu? --> i$té o ßnm DünyaM..

SeNi K A L B I M E GöMdÜm Ve SeN Ö L D Ü N ! ! !

Bana Bir Evet'de Dünyanın Bütün Jelibonları Senin Olsun

Hér ZamaN ßénim Gibi Mütéwazi oLun.. ßén MüKémméLLiğimi Buna BorçLuyum..=)

×x| ηє кα∂αяιηι SUSTUK кσηυѕтυкℓαяιмιzιη |x×

ßeni Vurun ßu Aşk'a ßir ( . ) Koyun !

$arıLıp ßasH uCumdaqi fot0ğrafLarIna ağLaR oLdum ßaksaNa . . .

KayBoLsam... hiÇ oLsam... yada ... hiÇ oLmasam .. ?

FazLa Raad'ım.!! RaatSız Eder mi ? Etse Bile.! FArk Edermi ?

| rahaTım - rahaT oLun - rahaTsız oLMaM !..|

heRşey öyLe çabuq oLduqi sanqi yaşaDığıM haYat bNm diiL !...

qanqa duR !..buRda kaLbimi de$iyoLaR ][ beNi sevDiğiMe Pi$man ediyoRlaRRR !...

hade qeL ßir oyun oynayaLım ? SeN ßNm hayLLeRimLe ßeN seNiN hayatınLa !. . vaRmısıN ?. .

TaM Her$eY GsL OLuYo DerqeNnN...Y.o.K Yaa Ya$aMaK isTemioRum BeNnN...!!!!...

ßeyinLerde iLtihapLaşmış intihar düşüncesi..!!!!

oRaLaRda ßenden yoqh dü$ünSen anLaRsıN - ßuraLarda Senden çoqh ßi qöRseN $a$aRsıN ! . .

yanqınLar biLe yaqmadı gözLeriN kdR !..

umudumda kaL umRumda oL !..

||Mézâr|| øLâcak ßana ßu Dört Duwar||YøkLuğun|| Kadar Gér¢ék ßu ||éCéL|| YøkLuğun kadar Gér¢ék i¢imdé ||aCı|| azâr azâr ||öLüyørum|| . ßiLmiyørSun ..|

Ben Kubar Kadar Asil Deligonca Kadar U¢uk Afgan Gibi Komik Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

Anonim oldu haykırışlarım
" ... Bu kALBiM UyKuLu ... "

...:::ღ Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim ღ:::...
...:::ღ Adamına göre olamadığım için midir ? ღ:::...
...:::ღ Yalakalığı benimseyenler sevilsinღ :::...
...:::ღ Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K !ღ :::...

aLışdmmı snsizLié? unuddmmu s0r ? **hr LaFn s0nu yiné snN haß3rn ! x((

Depresif bu alemin içinde akli dengemi yitirip suikast notları tuttum kendime ..

''Hep İçiNe ataN hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen MutLuLuk roLü oyNayaN kız artK roLüNü İyi oynayaMıyoR''

RayrAyrAy..neDen böYle oLdu...LaylayLay

1 DiLék Tut 1 $iir Yas ßana. Hayatımı Yas. Yas Ky 1 Oyun ßozan OLmadıqımy Oyunun ßozuk OLduqu Anna$ıLsın

ßana 1 qéL désén o yoLLary hic qéciLmémi$ sayardım

Hic1$é SöLémé Hic1$é Yapma. Nédén Mi? Cünkü ßén ÖLé Yapıorum..!

Né İsTanßuL 1 Déniz Né Sén 1 qémi ßu kaFayLa qidéRsén cOk s*kérLéR séNi

Toz Pémßé hayaLLérin karanLık qöLqésiyim...!

$iit... SéssizLik. A$ık Mı OLuorum N..?
[ . . . DeLi GömLeği GiydirdiLer Dü$Lerime . . ! ]

øyunun ên güzêL yêrìndê zìL ¢ålıncå ûzûlûrdûk yå óylêyìm

hayat bir sınavsa adımı yazıp çıkarım

sİyahlara bürünmÜş sadece geceleri ortaya çikan bir yarasaim

hedefin ßensem her atı$ın karawana ..!!

hayat ''35'' ile ''4'' arasındadır; ya hep ''35'' atarsın;yada o hayatı ''44'lük'' yaşarsın...!

ßu чα$αм вεйĩм кuяαℓℓαяĩ вεй кøчαяĩм вεй чα$αяĩм ώε вεdεℓĩйĩ вεй ödεяĩм ßu вεйĩм нαчαттα кĩ duяu$uмώαяℓĩğĩмĩspαтĩм

## kes çigliklarini yüregim!!!

seviyorum ツseni anlasana! bunu göstermem için elini mi tutmam lazım!

| varmı hic kullanılmamı$ sıfır ßir yürek (!) |

¢u®§€ му ℓιƒє ιѕ вяιℓℓιαηт...му ℓσνє ιѕ ρυяє..!! ::::::ησтнιηg ιмρσѕsιвℓє::::::

_-*[m$ñ kµrdµ]*-_

// - that'ss my prerogative - //

kussam kâc întîhâr cikâr îcîmdên? kêssêm kâc ayrîlîk akâr ßîlêklêrîmdên?

ßen sevmeyi ßeceremedim ßelki de sevilmeyi..ßenim sevmeye engel evcil acılarım vardı.."

»∂αηgєя gιяℓ« | вѕωєя ѕм∂ιℓιк υкαℓαум! |

Tèdavisi mümKün qörüLmèyèn $izoFrèn biR aşktı bizimKisi..
hanqi doktora qittiySèk ayrıLık yazdı rèçètèmiSè vè èkLèdi hèRqün düzènLi oLarak öLünècèK...buqündè öLdüm yaRını ipLè çèkioRum:\\

●●●мυтℓυℓυк вιℓє α¢ı ωєяισ ¢üηкü ѕσηυ ωαя вιℓισяυм...●●●

$heytanın teqk suçuu meleqe tecavüzz etmesiymiş$$ !

senin marqka olduqunn yerde etiketi ben koyarrımmm !

[[==>..bho$wer hep aynı masal 'hayat we ßen' i$te o kadar..<==]]

birr çıqlıqk bulsamm ! hiç ssusmayann yada bir cümle beniİ anlatann !

bir lodos lazım Şimdi banabir kürek bir de kayık..söverim gelmişine geçmişine ayıpsa ayıp!!

*há¥át ¥íÑé...; qírí$ qélí$mé sonuÇ.. qírí$ ; Ñédéѧíz... qélí$mé ; úmít§íz...§oÑuÇ ; gérék§íz.....

...::enÇokayrılıklarya$adımoyüzdenßiti$ikyazdım her$eyi:::...

[ctrl+alt+delete] [bİle yaramıor artık] [kalbime][alt+f4] le kapandı tüm [umutlarım başardın] [güzelim kutlarım].

coca colayım hayatın tadıyım.roccoyum choq $ekerim.albeniyim ßahanem cook.çikolatalı qofretim arkadaŞlar beni sewmeyen warmı..?

[sen benim hayatim pİyonsun seni kaybedersem puanim gider ama ben senİn hayatında şah'ım benİ kaybedersen oyun bİter]

/////^^^^^___raporsuz deli___^^^^^/////

…тαηı∂ığıм єη вüуüк ѕ....к кα∂єя∂ιя вöуℓє вιℓιηє…
..::::son nefesi çektim çukuru kaz::::..

FaRKLı OLMa ÇaBaSı İçİNDe OLMaDıGıMDaN ÖtüRü FaRKLıYıM

<||?||keNdi ciNaYeTiMde beN biR KaTiLiM||?||>

(: ιçιм∂є кι ѕєηι кєşƒє∂ιуσяυм... =)

||[5iah ßeaz ßiRr Hayat Ya$ı0rmM Moruqq..!! ßendn r3nkLi ifaDeLr ßkLeme

dünde-->sen
bugnde-->sen
yarında-->sen
umutta-->sen
hayaL de-->sen
yakmda-->sen
acımda-->sen
yasmda-->sen
huzurda-->sen
günmde-->sen
gecmde-->sen
içmde-->sen
dışmda-->sen
öLmde-->sen
yaşamda-->sen

♂ + ♀ = ♥

Cafe crown gibi içimi ısıttınlipton ice gibi sogutma sakınhayatın tadı coca cola falan deil sensin..Bi biskrem versem benm için GüLerMiSiN

♥Hêr $eytànLà Yà$àdIIm Gün İçin ßir MêLêk Kayßediørum

||**ßenim Hαkkımdα Düşüqünüz Kötü ŞeyLéri içinizdé Tutmαyın..DışαRı çıkαRın ki Tekrαr Üstüné OtuRup içinizé αLαbiLesiniz ||

aLkoL hO$ OrtaM Lo$ dinLe ßEni HerŞey ßo$ KİmsEyE inAnMa KimsEyE güvEnmE Kendİn cO$$...

mEqanSız qanqa saLLA Yaq ßi cİqaRa vur SAna ErqEqmiş cocuqmuş koLpa hEPsi geLip geÇici bi dALqa....

KopucaqsA koPsun ßiticEqsE ßitsİn ߀ni sEvmEyEn vArsA Sİ.. oLup GİtSİn

beRtaraF ettim aşkını seni hiç sevmiyorum!

Oyun bitti kim verecek hesabını ?> Hayat çok monoton 24 saat sen!

sénsizLiin até$indéim yaLnızLıım ßuz duttu

qeLme..SewMe..aCımA..HisseTme..DEFOLL..!
Eray ÖNELÇİN
Eray ÖNELÇİN

Mesaj  Eray ÖNELÇİN Cuma Ocak 08, 2010 7:38 am

asiqLar olumsuz derLer ! Her asqin Bir soNu wHar ! asiqLaR oLumsuz DerLer bisimKisi buRaya qDr !

siZofreniq SessizLiimin aTTii Sadist CiqLiqLar MazoSist uMutLarimi ParCaLior ...

[ danqer q!rL ] bosHver smDiLiq uqLaiimm/

oSenDiinis Hayati yasaqmaLa mesquLum janLariimm =)

qucLu oL quvenejeq pheq zaR yHoq !

TeshkkurLer haTiraLar iJin ... // tHanks For tHe Memories ...

bHen quLunje soMurtur ! jNm siqqinSa muTLudur iCten catLar kuDur kuDur!

Shen Ve bHenim Tum yHasananLarr ...

oLene dHeq eLLerimDen Thut bisim bu YarinLaar =)

kaLbim bosH deiL arjeLiq

kafHama Taqmam Shonuna baqMam Bhen aDam oLmam

kiYameT koPajaq NerDesiinn ???

kopTuu YerDe biraq Burda BitSin ! Bir zaManLar HerseiMdin ! artiq HicBir SeimSin !

siYah qiyMeqLe aaaaLji // aaaaL dinLemeqLe saTanisT oLunmas !

meLeindin yHa yoqLuunda ucup kayboLdum !

meLeqLerde aqLarmis quNun Birinda YapayaLnis kaLipta oTurupTa bir BasiNa !! aqLarMisss!!

Tam karSia qeCerKen BiraqTiin o eL bnM ! /// Dayan YaLnisLiimm !!

qiTmé n'Olr qiTmé iTrZlar éLmdé Déİl YaLNzm Yalnz YanLIzkLAr éLmdé Déil

PİSMANIMMM 'Herkesi İnsan Sanıpta SacmaLadım'

Askmı Dedin Bana SacmaLadın Seni Sewiyorum Diyene İnanma YoLwer
Beni En Son Bırakıp Gidende Beni Herseyden Cok Sewerdi BosWerrr

Yırttım Resmini Artık EskidinUnuttum İsmini Sen Bi Kahpesin

Kimsewdi Seni Benim Kadar İstemem SLm'ını Artık YanLızım ALdım YoLumu AnLadınmı ÜzüLmeye Değmes Bi Kahpeymissin Bunu Gec AnLadım GözLerim DoLdu Yeni Bi Ufka YeLken Actım

๏๏öℓüм υукυ gιвι тαтℓı σℓѕαу∂ıмєzαя тαşıηα тαтℓı яüуαℓαя уαzıℓıя∂ı..!

๏๏ηє кιмѕєує αιтηє∂є кιмѕєує ѕαнιвιм!вєη вυ ∂üηуαуα тєк gєℓ∂ιм...тєк ∂є gι∂єяιм...

๏๏śéń &yacute;áláńláŕlá áşk śátáńláŕıń ték ádŕéśí..!béń éń śőń śáttığıń áşkıń tá kéńdíśí......

SeN YaLaNlArLa aŞk SAtAnLaRıN TeK AdResİ..!bEn eN SoN SAttIğIn AşKıN Ta KeNdİsİ....

кαƒαмα тσкα∂αη вαşкα вι$éу тαкмıу¢αм

/!\ZoRdUr ZoR olAnı İsTeMeK AmA nErDE seNde O YüREk..!/!\

S3N S3NS!ZL!Ğ! B!L3M3ZS!N S3N H!Ç S3NS!Z K4LM4D!N K!.

Ben seversem kimse durduramazBen ağlarsam kimse güldüremezBen gidersem kimse bulamazunutma herkez Benim gibi Olamazz..!

_ßi®t€k_ $€n_wa®$ın_߀nim_i©in..!!

įگŧεмεм گε√ίℓмεЎį گε√įℓмεκ گεήگįzℓįκگε

InSanı En KoLay AğLatan SevgiLidir.En KoLay ALdatan doStLarıdır.Hayatta HiÇbir Şeye Güvenme Beyaz GüLün biLe GöLgeSi Siyahtır...!

๑۩۞۩๑ یэи вeиiм koяdựqựмựм тựтάмάdıqıм qσzұάیıм… ๑۩۞۩๑

avriL'nda dedii qißi ; don't teLL me !

||AsLa KayBettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! ||

нєяşєу уαℓαи σℓѕα кσумαz∂α αşк уαℓαи σℓυи¢α!!

ßaNa haVa atıJam dİee kendİnİ kasma damaRındaqİİ kanIn biLe baNa hasDaaa xD

AşK BaSİtTİr OlUrSa NASİpTR OlMaSsA ....hassddiR xD

şimDi séndé yoksuN hiiç farkTméS ßéN yné aynı béN acıNn şékLi farkLı hiç farkétmés béN yné kaybedeéN xS

"s@hipSiz kaLınCa tutu$ur étékLér s@hibiné dönér tüm köpékLér" ;D

A$kın çaLar saaTi..

éĞéR BéNy KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN o aÇ GöSsLü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN...x)

hiç bir operatör beni bağlayamaz ki sensiz hayata...

|rahaTım - rahaT oLun - rahaTsız oLMaM !..|

umudumda kaL umRumda oL !..

yaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kdR uzaqıMdasıN hass*qtiR..saNamı kaLdım ?

ßis ßu aŞkLa qöKLere duyuLmamış düşLEre kirLenmemiş hayaLLEre uÇacakTq

Hiçkmse üstüne aLınmasn birasda kendime yaşayacaqım (:

YanLIslıgımm ve bhen mudluyuss..

hŞşş susss mutluluqumusu bosjqlar..

koydum sevicLerimi önüme baqtm hepsi sensnn..

rüsgar üstüme seni vurdu yüsüme yüsüme...

hani zaman herseye ilaçya yalanmıshani asqlar hep gelır gecerya kalırmıs..

shenden usaqtaa hebp bişeler eqsiqq

içimde bişey acıorr sen qelınce aqlıma..herseiim!

giden kaybedendir giddn kaybeddn..

yoluma cok ask cıkar bnm daha birdaha aklımakoyduktan soraa banane sn kendi derdine yan acaba bulur muusn bi benn daha?..

sen kaybeddn sen yenildn zor gulecek zor göslern..

sahip olma hic ruhuma ama kaybol benle ilk öpus gibi..

heryer karradı korkma sarıl bana dunya yalan ama bsver elimi tut.

sar benı ben sana kendimi feda edmısım..

aglamq yok söz verdim tanrıya beni cok utandırdı göslerm..

sana usaqtan bakıor artq göslerm..

asq bizi terketti ne gelır elden..

herseyde birass shen varsın..

sorma sorma nasıl gecti sensiz yıllar bir ask rüsgarıydı esip gecti ardından boynu bükük hatıralar..

bana oyle yakındınki hep benmsn zannderdmm..

bırakıp gittin benı yanarım için için yaralı kuslar gibi sensiz ben bir hicim

dünümü bugunumu gelecegimi caldın baq yinede kızamıyorum canın saolsun

ne verdin aska ne verdinki sen ıslanan bir mendilden basqaa?

sevdamızı yagmura yasdm bir serce üşürken gör beni..

ösledmmm donn...

bana ayrılıqtan sakın söz etmee..

ne baslayabildiq nede bitirebildiqq..

gitme yoksa içerim bütün uyku haplarını sonra karıstırırsın ruh kitaplarını..

gitmee yoksa atlarım en yakın köprüden

hayranım kasına gösüne MASALLAHH

zorun ne benle asqq..

herkess köşesini kapmıs peqi ben nasıl büyük adam olujamm

senı sevmqq yalandıvasgecılmeslerim oldu yalanlarım..

gel baq su ömrümden neler caldın neler kaldı?..

iki cocoqum olsa aklım salıncakta sallanır büyümeq istemıyorum annem babam yhaslanır..

yenildim vazgectm benı sevmenden kalp kırıp yoruldum gitmelerinden..

GiT GidéßiLdiiin Kdr.. Né YaPpsaM Déi$méSSin ßnm Gißy SéwérSn aMa Snn Kdr SéwiLméSsinn

...AynalaR SensizliğiN Lanetinİ VuruP DuruyoR YüzümE...

. . . вηα вαкη σ gözℓя вυgη η∂η вυяυктυ. . . αηℓαѕℓ∂ı вιтηм . . . σ göѕℓя вηι ¢σктη υηυттυ. . .

aCımıcakSın aCıncak haLé duSérSin aqLamıcakSın aqLanacak haLé duSérSin Sonunu sén yazCakSın yokSa yazıLcak haLé duSérSin..

Daa ßoyun ßiR Karı$ ßéyFéndi oLmaya ÇaLı$ .. Pé$imdé DoLA$ma oTur DérsiNé çaLışş

senin sahte sevginle doldurdum kalbimi bugün alıştım artık doldur boşalta!
2. el sevgine birinci sınıf değer verdim. sattın beni kendi değerinle.

вυ нαуαт; iηα∂ıηα вαηα нєяgυη уαρıℓαη ¢σк вαуαт νє кöтü вιя єѕρяi..!

пė oℓu® Ьî® §õz §õчℓє… ўůzůмε Ьακма õчℓе… §u§кuηℓuğuη ўaкa® ßęňi Kа®$ıмđа Đu®mă ŐўĹě

'' delikanlısın Sevdım Saydım TEpeMe cıkTın 1.sinde uyardım 2.sinde uyardım Bu Lafı SAna soyLeMek zorunda KaLdım SeVdıK Kıcın KaLkTı

hîc tãnîmãdîgîm bîrîñî bãñã têrcîh êttîñ bêñsê hîc ûzûlmêdîm.. kîm ñêdêñ ãyrîldîñ dîyê sørãrsã; ãyîp êttîm dêrsîñ sønrãdã cêkîp gîdêrsîñ

SeN HaYaLLeRiMiN CeLLaDi uMuTLaRiMiN KaTiLi Ve ZaVaLLi BiR öMRüN aCiMaSiZ aZRaiLi BeYNiMDeKi TeK KuR$uNLa VuRDuM KeNDiMi GeLiP aLaBiLiRSiN eMaNeTiNi..

kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !

AşkıııMMM sn HyWanMısnn??

کєи кαℓвίм∂єи gєçтίи کıятıмı ραяçαℓαуıρ çıкαи кυяگυи мίکαℓί... کєи вαиα вєиίмℓє ίнαиєт єттιи!

SusuN ..! / KonuşmayıN / / Don'T SpeaK / DIDIDI yapmayın be! yeter! :@

DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../ --

Sattım a$kı Sende kaLsın taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın.

●●●∂üηуα вιя єƒѕαηєнαуαт вιя ∂яαмуαşαм вιя нüzüηѕєνмєк вιя нαтα●●●

yÜrEğİm IsLaKtIr BeNiM//kUyTuLaRdA aĞlAmAkTaN//vE hAfİf UçUkTuR rEnGi//KuRuSuN dİyE kAç KeZ//gÜnEşE aSıLmAkTaN

SANA KARŞI Bİ TEK SEVGİ DUYABİLİRİM O DA HAYVAN SEVGİSİ

Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßen'de €ttiğin T€K cümle ile..!

Simdi dãhã İyi ãnLıyørum Ki NéféS ãLmãk déqiLmiS yàSámãk ÃtésLérdé yãnmáK Gibi ßir Séy Séni SENSİZ yãSãmãK

! Sådécé Sén sév ßéni !

Sådécé Sénin qözLéяin ışıK tutSun qözLéяimé..
" såDécé sénin åDın içimi üяpéяtméLi "
vé Sådécé sénin éLLéяini HissétméLiyim
. . ådın åşK oLmåLı . . .
__yå då åşKın ådı sén oLmåLı__

Yak!..

Yık!..

Estir dumanını!..
Gözlerimden feri de çek!..

Öyle git!..

Nasıl olsa gidişine bağlamıştım ipimi..
Mezar taşıma da adını çiz, öyle git!

SeninLe yeniden doğdum kayßoLan ßi ßeni yeniden ßuLdum..

siyaH beyaZ fiLm gibiYdin herkeS uyuRKen izLediğim

*=/ Dilediini söLe,dLediiini yap,diLediin kadar nefreT et bnden.inan sna bkıp sadece gülüyoRum..!

Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim.!!

émoLaaR aŞquNaaa!

SeN ßeNdE ßeN ÖlÜrSeM ÖlÜrSüN... SeN ÖlÜrSeN ßeN zATeN ÖlÜrüM

qeC€n qüNün ßeni Ned€n ']['anImADı...???

€LiN K0lUn ßeNI NeD€n SARaMadI...???
"0" ßenDE Ki CanI HEnÜz Y0RaMAdI...!!!

MotifLérini i$Lédim
yüRék adınLa
é$ déqér ki
biLdiqim ték $iiRsin
anLamın déRin
akLımda kaL

Daha Dün qeLlmi$tin köyDen
çıKmaz oLdun diskoteKkten
uzaK duR kıZ çoK yemeKten
uqra$ırsın seLüLitLen
fazLa kaÇmış sıRt dekoLten
tuhaF oLmu$ miNi etekLen

söyLe ßaßan tarLa satSın
kaSet yap Da miLyon saTsın
patRonu seV ki kLip yapSın
heLe ßiR de Rapçi oynaTsın
unutuLdun dü$tün diLden
ne qeLir ki buqün eLden

Sözlerinle kırbaçlama beni bir kezde olsa...

odam bi hayli dağınık aynı kafam gibi
belki sözlerimde cok basit hayat gibi
bu anı kağıda dökmek istedim bir resim gibi
bir gün gelir ilerde okur ağlarım cocuk gibi

Ben bir mülteciyim
Yüreğime sığındım
Burda savaş çıksa bile ölen yok

Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim
Tüm niyetlerin bedenleri varmışcasına
Görülebildiği bir yerdeyim..
Eray ÖNELÇİN