ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEKTUPLAŞMA

MEKTUPLAŞMA Empty MEKTUPLAŞMA

Mesaj  Admin C.tesi Nis. 16, 2016 6:43 am

Sevgili Karım,
Sana bu mektubu seni sonsuza kadar terk ettiğimi bildirmek için yazıyorum. Yedi yıl boyunca sana çok iyi bir koca oldum, sen de şahitsin. Ama son iki hafta bir cehennem gibi geçti. Patronun beni aradı ve senin işinden istifa ettiğini söyledi ki bu bardağı taşıran son damla oldu. Geçen hafta eve döndüğünde ne benim saçlarımı kestirdiğimi fark ettin, ne senin için pişirdiğim yemeklere dikkat ettin, ne de yeni ipek donumu giydiğimi. İki dakikada zıkkımlandın, birkaç saat pembe dizilerini seyredip erkenden uyudun. Bana beni sevdiğini de söylemiyorsun artık, karı-kocalığın gerektirdiği bir seks ilişkimiz de yok. Ya beni aldatıyorsun, ya da beni artık sevmiyorsun. Her ne ise, ben kaçtım artık.
İmza : Senin eski-kocan…
Not: Beni bulmaya çalışma, kız kardeşinle ben West Virginia’da yeni bir hayat kurmaya gidiyoruz.
Sevgili Eski-Kocam,
Mektubunu almak beni öylesine mutlu etti ki. Doğrudur yedi yıldır evliydik, ama senin bir koca olduğuna bin şahit ister. Pembe dizilerimi seyretme nedenim, senin sürekli ağlaşmandan kaçmak içindi. Geçen hafta saçını kestirdiğini tabii ki farkettim, ama “Ne çok kıza benzemiş.” Diye düşünmekten de kendimi alamadım. Annem bana “İyi bir şey söylemeyeceksen, hiç söyleme.” nasihati verdiği için de sesimi çıkarmadım. Ayrıca bana yaptığın yemek, her halde kız kardeşim için hazırlanmış diye düşündüm, çünkü ben zaten son yedi yıldır domuz yemiyorum. İpek donuna gelince, üzerindeki 49,99 dolar etiketi bile sökmemişsin. O sabah kız kardeşim benden neden 50 dolar borç istedi, onu da anladım. Tüm bunlara rağmen, yine de belki beraber olabiliriz diye düşündüm. Çünkü senin haberin yok ama lotodan 10.000.000 dolar kazandığım için işimden istifa etmiş, bunu kutlamak için de ikimize Jamaika uçak bileti almıştım. Oysa eve geldiğimde çoktan kaçıp gitmiştin. Her şeyin bir nedeni vardır diye düşünüyorum. Umarım istediğin yaşamı bulursun. Avukatıma senin mektubunu gösterince, benden boşanma ile bir kuruş alamayacağını söyledi, rahatladım. Kendine iyi bak.
İmza : Eski-karın, çılgınlar gibi zengin ve özgür…
Not: Belki bunu sana hiç söylememiştim ama, kız kardeşim Carla’nın doğduğunda adı Carl idi. Umarım problem olmaz.

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com