ZEKAKÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ADULT FIKRALAR ***B***

ADULT FIKRALAR ***B*** Empty ADULT FIKRALAR ***B***

Mesaj  Admin C.tesi Ocak 17, 2009 2:43 am

BEKARET KEMERİ

Şövalyelerin gözüpek olduğu eski zamanlarda bu şövalyelerden biri Haçlı Seferlerine çıkmaya karar verir. Yola çıkmadan önce kahyayı yanına cağırır:
- Haçlı Seferlerine katılacağım. Karımın bekaret kemerini sana veriyorum. Sana guveniyorum. 10 yıl içinde donmezsem anahtarı kullanabilirsin.
Şövalye baştan asağı donanır, tozlu yollara revan olmadan önce dönüp son bir kez şatosuna bakar. Birden kahyanın, bağırarak nefes nefese şatodan dişarı koştuğunu görür:
- Durun! Durun! Majesteleri. Oh, iyi ki size yetişebildim. Yanlış anahtar vermişsiniz.

BALONLA CENNETE YOLCULUK

Johny annesiyle birlikte banyo yaparken,göğüslerini göstererek sorar;
- "Anne, bunlar nedir?"
Nasıl cevaplayacağını bilmeyen annesi, "yarın kahvaltıda babana sorarsın" der -unutmasını umud ederek-
Ama Johny unutmaz ve ertesi gün kahvaltıda babasına sorar, Babasi şöyle yanıtlar,
- "Onlar balon çocuğum, annen öldüğü zaman o balonları şişireceğiz ve annen de cennete uçacak".
Birkaç hafta sonraJjohny'nin babası eve birkaç saat erken gelir.
Johhny ağlayarak babasının yanına koşar.
- "Baba koş, annem ölüyor."
Babası çocuğu sakinleştirmeye çalısırken sorar,
- "Neden annenin öldügünü düsünüyorsun?"
Çocuk ağlamaya devam ederken anlatır,
- "Harry Amca annemin balonlarını yalıyordu, ve annem de şöyle bağırıyordu, "
- "Tanrım geliyorum"

Admin
Admin

https://zeka.yetkinforum.com

ADULT FIKRALAR ***B*** Empty BÜTÜN ERKEKLER AYNISINIZ

Mesaj  Admin C.tesi Ocak 17, 2009 2:46 am

Newyork da ikiz kuleler yıkılmadan önce bi adamla bi kadın kulelerin tepesinde akşam yemeği yiyorlarmış. Romantik bi yer, ortam süper, newyork acaip güzel, kemancılar,yemek...herşey süper... kadın mest...başlamışlar muhabbete..adam konuştukça kadın hayran,adam konuştukça kadın hayran..adam en sonunda mevzuyu yatağa getirmiş),,
-Yatalım mı?? demiş..
Kadın, birden ayağa kalkmış;
-Lanet olsun size, bütün erkekler aynısınız..aklınız fikriniz yatakta..
deyip kendini camdan aşağıya atmış..
65. katta bi ingiliz camı açmış hava alıyor..bi bakmış ki kadın düşüyor..kadını belinden yakalamış..;
-Napıyosun?? demiş..
Kadın ağlamaklı;
-Yaşamak istemiyorum.. demiş..

İngiliz;
-Olur mu hiç, hayat güzel, bak, seninle londra ya gideriz..
Kadın;
-eee sonra? demiş..
İngiliz;
-orda benim şatom war
- eeee sonra??
-Atlara bin eriz,av partilerine katılırız..
-eee, sonra?
demiş kadın.
İngiliz;
-en güzel viskileri içeriz
-eee, sonra?? demiş kadın..
-Şöminemizin karşısına geçeriz..
-eee, sonra??
- sonra da yatarız .. demiş ingiliz..
Kadın yeniden ağlamaya başlamış;
-Allah kahretsin, bütün erkekler aynısınız,lanet olsun, aklınız fikriniz yatakta.. demiş ve atmış kendini camdan aşağı)
45. katta bi fransız balkonda hava alıyor.. bi bakmış kadının biri düşüyor, hemen kadını belinden yakalamış;
-Napıyosun? demiş..
Kadın ağlamaklı;
-nefret ediyorum,yaşamak istemiyorum,hayat çok kötü.. demiş..
Fransız;
-olur mu..hayat çok güzel..seninle paris e gideriz..
-eee, sonra??
demiş kadın..
-kafelerde otururuz..
-ee, sonra?? demiş kadın..
-şanzelizede otururuz..
-ee, sonra?? demiş kadın..
-en güzel yemekleri yeriz..en güzel şarapları içeriz..
-eee, sonra??
-sonra, müzeleri gezeriz,elele tutuşup eyfel e çıkarız..
-eee,sonra?? demiş kadın..
-ordan benim çiftliğime geçeriz..
-eee,sonra??
-yıllanmış bi şarap açarız..
-eee,sonra??
-şarabımızı içeriz..
-ee, sonra??
-sonra da yatarız.. demiş fransız..)
kadın yine ağlamaya başlamış;
-lanet olsun size..bütün erkekler aynısınız,aklınız fikriniz yatakta.. deyip kendini tekrar camdan aşağıya atmış...
18.katta Temel balkonda hava alıyor)...bi bakmış kadının biri düşüyor..yakalamış belinden hemen;
- ne ediysun?? demiş..
kadın ağlamaklı;
-yaşamak istemiyorum.. demiş..
temel;
-olur mu, hayat çok güzel daa.. demiş..
-seninle rize ye gideriz..
-ee, sonra??
-ee, çay toplaruk..
-ee, sonra??
-yaylaya çıkaruk..
-ee, sonra??
-ee, horon teperuk..
-ee,sonra??
-baktuk sıkılduk,deniz kenarına ineruk..
-ee,sonra??
-denize açıluruk..
-ee,sonra??
-ee, hamsi tutaruk..
--ee, sonra??
-hamsi tava yeruk..
-ee,sonra??
-hamsi buğlama yeruk..
-ee,sonra?
-hamsikoli yeruk..
-ee,sonra??
-hamsili pilav yeruk..
-ee,sonra?
-hamsi çorbası içeruk..
-ee,sonra??
-hamsi reçelu yeruk..
-ee,sonra??
-hamsili ekmek yeruk...
-ee,sonra??
-hamsi çorbası içeruk..
- eeee, demiş, yani yatmıycak mıyız?? demiş kadın...
Temel kadına bakmış;
-Orispuuu..
demiş, atmış onu aşağıya

BABAMLA TEYZEM

Minik oglan bahçede oynarken, babasinin arabasiyla sokaktan geçip, ormana dogru gittigini görmüs. Merak bu ya. O da arabayi izleyerek ormana gitmis.
Bir de ne görsün. Babasi ile teyzesi arabanin yaninda durmus öpüsüyorlar. Çocuk bu ya, gördügünden etkilenmis durumda kosarak eve dönmüs, nefes nefese heyecanli bir sekilde annesine, "Anne, anne. Biraz önce babami ormanda" derken annesi sözünü kesmis ve "Dur biraz. Nefes al. Sakinles. Öyle anlat" demis.
Oglan sakinlestikten sonra devam etmis, "Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler".
Anne çocuga dönmüs, "Dur bakalim, ne kadar ilginç bir öykü bu. Devamini anlatma, sakla. Aksam yemeginde babanla beraberken bitirirsin. Sen bu öyküyü bitirirken babanin suratini görmek istiyorum".
Aksam olmus, yemege oturmuslar. Anne çocuga dönmüs; "Bu gün neler yaptigini bize anlatsana" demis.
Oglan baslamis; "Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler. Ardindan geçen sene babam seyahatteyken senin Amcamla yaptigin seyden yaptilar".

Admin
Admin

ADULT FIKRALAR ***B*** Empty Bu kadar açık söyleyemiyoruz

Mesaj  Admin C.tesi Ocak 17, 2009 2:54 am

Iki tane kız çocuğu sahibi aile varmış. Bir gün misafirlikte sohbete başlamışlar. ..
-Eee, sizin kızdan n`aber?
-Valla işte noolsun! Biliyorsunuz işe girdi geçen sene. Başını kaşıyacak vakti yok. İlk başlarda geceleri fazla mesai yapıyordu. Sonra hafta sonları da calışmaya başladı.

Patronu çok sevmiş. Her işi ona yaptırıyormuş. Derken Ankara seyahatleri başladı. Bizimki çanta sekreter gibi patron nereye, o oraya. Sonra Paris seyahatleri filan, en sonunda bu iş böyle olmayacak dediler, patronu ona ev tuttu. Deli gibi calışıyor evladım. Ee, peki sizinki ne alemde?
-Valla bizimki de orospu oldu, ama bu kadar açık söyleyemiyoruz

Admin
Admin

ADULT FIKRALAR ***B*** Empty BANKACI HATUN

Mesaj  Admin Cuma Ocak 30, 2009 5:34 am

Çok zengin adam çok lüks bir restaurana gider garsona sipariş olarak kırmızı et, beyaz şarap ve salata istiyorum der. Tam o sirada çok güzel bir kadın gelir ve adamın ön masasına oturur ve adamın verdiği siparişin aynısından ısmarlar.

Adam yemeği yedikten sonra hesabı ister. 7500 $ hesap gelir. Adam 2500$ da bahşiş olarak toplam 10 000$ bırakır.
Ayni hesap kadına da gelmiştir. Fakat kadın 7500$ bahşiş bırakır. Bunu gören adam kadına yanaşır, 'Hanımefendi, afedersiniz bir şey sormak istiyorum. Benim fabrikalarımın sayisını, paramın hesabın bilemezken 25004 bahşiş bırakıyorum. Siz kim oluyorsunuz da 7500$ bahşiş bıraka biliyorsunuz'
Kadın adama gülümser ve, -'Benim bankalarım var...' der.
Adam, 'Öyle mi, ben bütün banka sahiplerini ve müdürlerini tanırım, ama siz hatırlayamadım' der. Kadın tekrarlar,
-'Benim bankalarım var, bakın size anlatıyım',
Kadın dudaklarını okşayarak, 'Bunlar var ya bunlar, Şekerbank...'
Ellerini gögüslerine koyarak , 'Bunlar Pamukbank'
Elini eteğinin önüne tutarak, 'Burası İş Bankası', der.
Adam, ya bu bankalar iflas ederse, diye sorar.
Kadın, arkada Garanti Bankası var..'

Admin
Admin

- Similar topics